Darbo laikas: Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 20:00, Šeštadienis 10:00 - 18:00

HydraFacial – Veido Valymas Ir Odos Atjauninimas (Anti-Aging)

Unikalių HydraFacial procedūrų metu siekiama ne tik pagerinti odos išvaizdą, bet iš tiesų atkurti jauną ir sveiką odą. Procedūros metu naudojama pažangi patentuota Vortex technologija, kurios pagalba oda aprūpinama augaliniais ingredientais, turinčiais daug maistinių medžiagų, tokių kaip hialurono rūgštis, arkinių kaštainių sėklų ekstraktas, raudonųjų dumblių ekstraktas, vario, cinko ir magnio peptidai.

 

Naudojamos medžiagos yra praturtintos itin galingais antioksidantais. Antioksidantai apsaugo odą nuo laisvųjų radikalų pažeidimų, atsirandančių dėl aplinkos užterštumo, saulės poveikio ir streso. Taip yra lėtinamas odos senėjimo procesas.

Prieš ir po procedūros

Kaip atliekama HydraFacial veido valymo ir odos atjauninimo procedūra?

HydraFacial atjauninimą sudaro septyni žingsniai padedantys pašalinti negyvas odos ląsteles, visus nešvarumus ir užtikrinti ilgalaikį drėkinimą bei būtiną maistinių medžiagų palaikymą, kuris reikalingas tinkamam kolageno lygiui palaikyti. Specialus serumas gydo veido raukšles, patempia ir suteikia tūrio veido odai. Raudona ir infraraudonųjų spindulių šviesa skatina naturalią kolageno bei vitamino D gamybą.

1 žingsnis: DETOKSIKACIJA

Limfodrenažas pagerina limfinės sistemos apytaką. Ši procedūra paskatina kraujo tekėjimą į norimą veido zoną, pripildo ląsteles deguonimi ir sugrąžina švarią limfą, kuri padeda drėkinti, stiprinti ir tonizuoti odą ir šalinti toksinus.

2 žingsnis: VALYMAS IR MAITINIMAS

Specialia technologija nuo odos paviršiaus yra pašalinamos negyvos odos ląstelės, oda aprūpinama giliai įsiskverbiančiu serumu, kurio sudėtyje yra pieno rūgšties, gliukozamino ir kitų augalinių ekstraktų, skirtų odos valymui ir maitinimui.

3 žingsnis: SKAISTINIMAS

Mūsų naudojamas švelnus glikolio ir salicilo tirpalas išvalo porų nešvarumus, paruošia odą gilaus valymo stadijai ir pagerina odos išvaizdą.

4 žingsnis: GILUSIS VALYMAS

Procedūros metu naudojamas natūralios salicilo rūgšties ir medaus ekstrakto serumas, kuris pašalina visus inkštirus ir kitus odos nešvarumus.

5 žingsnis: ODĄ JAUNINANČIO IR RAUKŠLES MAŽINANČIO SERUMO PANAUDOJIMAS

Raukšlės ir odos linijos mažinamos panaudojant patentuotą DermaBuilder serumą. Efektas yra matomas iš karto, oda tampa putlesnė. Ilgalaikis jaunesnės odos efektas pasiekiamas stimuliuojant kolageno gamybą.

6 žingsnis: DRĖKINIMAS

HydraFacial Vortex-Fusion technologija odą aprūpina hialurono rūgštimi, stipriausiais antioksidantais, peptidais ir peptidų kokteiliais, kurie padeda palaikyti odos drėgmę, maitinimą ir optimalią sveikatą.

7 žingsnis: ATSTATYMAS

Procedūros metu naudojama raudona ir infraraudonųjų spindulių šviesa, kuri stimuliuoja natūralią kolageno ir vitamino D gamybą bei švelnina odą.

Kam skirta?

Ši HydraFacial veido valymo procedūra yra skirta siekiantiems maksimalių rezultatų. Procedūros metu yra atliekamas pilnas klasikinis veido valymas su papildomu žingsniu skirtu atjauninti odą. Odos atjauninimui yra naudojamas specialus įvairiais peptidais praturtintas serumas kuris stabdo raukšlių atsiradimą, patempia odą, suteikia jai tūrio bei didina elastingumą. Norintiems išspręsti papildomas odos problemas rekomendajuome rinktis kitas, žemiau išvardintas, HydraFacial procedūras. Dauguma procedūrų yra sudarytos taip, kad jas atliekant būtų sprendžiamos konkrečios odos problemos. Neveltui HydraFacial veido valymo procedūras renkasi žinomiausi žmonės Lietuvoje ir visame pasaulyje.

Kokią procedūrą rinktis?

Tinkamai parinkta procedūra leidžia saugiai ir efektyviai spręsti konkrečias odos problemas. Specialiai sukurti odos valymo protokolai tinka kovai su dažniausiai pasitaikančiomis odos problemomis. Apmokyti specialistai parinks tokią procedūrą, kuri atitiks būtent jūsų asmeninius poreikius. Kiekvieno žmogaus oda ir jos būklė skiriasi, todėl neabejotinai renkantis procedūrą reikia į tai atkreipti dėmesį.

HydraFacial Procedūros Kaina 
Standartinis veido valymas (Standard)   79  AKCIJA 59
Veido valymas sveikai odai išlaikyti (Classic) 89
Veido valymas spuoguotai ir riebiai veido odai (Acne) 89
Veido valymas ir veido raudonio gydymas (Rosacea) 89
Veido valymas ir pigmentinių dėmių šalinimas (Pigmentation reduction) 89
Veido valymas ir odos atjauninimas (Anti-ageing) 130
Veido valymas prieš makiažą (Pre-Makeup)   69  AKCIJA 49
Veido valymas vyrams (For Men) 109