Darbo laikas: Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 20:00, Šeštadienis 10:00 - 18:00

Cheminis šveitimas

Cheminis šveitimas yra grožio procedūra, kurios metu siekiama  pagerinti veido, kaklo ir rankų odos būklę. Ant odos tepamas cheminis tirpalas, kurio dėka, priklausomai nuo rūgšties tipo, yra paveikiamas viršutinis, vidurinis ir gilusis odos sluoksnis. Atsinaujinusi oda dažniausiai yra lygesnė ir turi mažiau raukšlelių. Kurį laiką po procedūros odą reikia saugoti nuo saulės spindulių. Išskiriamos 3 pagrindinės cheminio šveitimo rūšys:

cheminis-sveitimas

Kokiais atvejais rekomenduojamas cheminis šveitimas?

Cheminis šveitimas taikomas esant šioms odos problemoms:

Kiek procedūrų reikės atlikti?

Norint pasiekti norimą rezultatą reikia atlikti apie 4 procedūras. Atsižvelgiat į odos tipą bei esamas problemas gydytojas informuoja po kiek laiko procedūrą reikia kartoti.

Kada cheminio šveitimo atlikti negalima?

Procedūra nerekomenduojama: sergantiems ūmiomis ar lėtinėmis odos ligomis, turintiems odos įpjovimų, įtrūkimų, nudegimų saulėje. Papildomos kontraindikacijos apima pacientus, kurie:

Ar cheminis šveitimas yra skausmingas?

Cheminis šveitimas nėra maloni procedūra, bet didelio skausmo nesukelia. Švelniausias šveitimas gali sukelti dilgčiojimą, paraudimą, dirginimą, bet po kelių minučių šie nemalonūs pojūčiai sumažėja. Vidutinių ir  stipresnių šveitimų metu jaučiamas stipriani nemalonūs pojūčiai, nei naudojant švelnesnes rūgštis. Po procedūrų gali pasireikšti raudonis, patinimas ir odos sudirginimas, bet šiuos pojūčius galima lengvai sumažinti pasitepant kremu arba geliu. Gydytojas taip pat gali išrašyti vaistus, kurie padės sumažinti po šveitimo atsiradusius nemalonius pojūčius.

Kokios cheminio šveitimo komplikacijos ir galimi šalutiniai reiškiniai?

Ko tikėtis po cheminio šveitimo?

Po cheminio šveitimo svarbu tinkamai pasirūpinti savo oda:

Paslauga Kaina 
Veido sritis 60
Krūtinės sritis 70
Nugaros sritis 70