Darbo laikas: Pirmadienis - Penktadienis 9:00 - 19:00, Šeštadienis 10:00 - 16:00

Nepraleiskite specialių pasiūlymų kuriuos galite rasti skiltyje “Akcijos”

Fotoatjauninimas Aleksandrito lazeriu

Lazerinė dermatologija

Fotoatjauninimas Aleksandrito lazeriu – tai procedūra, padedanti efektyviai ir greitai atjauninti odą. Žmogui senstant ant odos vis labiau ryškėja saulės, gyvenimo būdo ir natūralaus senėjimo paliekami ženklai. Bėgant laikui ant odos gali atsirasti strazdanos, raukšlės, sutrūkinėję kapiliarai, saulės dėmės, pigmentinės dėmės, išsiplėtusios poros, netolygi odos spalva. Su visais šiais odos pakitimais galima greitai ir neskausmingai kovoti atliekant odos fotoatjauninimą Aleksandrito lazeriu.

Fotoatjauninimo lazeriu nauda

Naudojant GentleLase Pro lazerį pasiekiami itin geri odos atjauninimo rezultatai. Odos senėjimo požymius galima pašalinti ne tik nuo veido, bet ir kaklo, rankų, plaštakų, krūtinės ar bet kurios kitos kūno vietos. Procedūros metu viršutinis odos sluoksnis nėra pažeidžiamas, todėl po procedūrinis laikotarpis yra trumpas. Lazerio impulsai tiesiogiai veikia fibroblastus, kurie skatina elastino ir kolageno gamybą. Taip pat lazerio spindulys suardo pigmentines dėmes ir išsiplėtusius kapiliarus. Oda tampa elastingesnė, suvienodėja jos atspalvis, sumažėja raukšlės, todėl ji atrodo ženkliai jaunesnė.

Odos atjauninimas aleksandrito lazeriu

Kiek procedūrų reikia atlikti?

Fotoatjauninimo Aleksandrito lazeriu rezultatai pastebimi jau po pirmosios procedūros. Tačiau, norint pasiekti stabilų atjauninimo rezultatą, reikia atlikti 3-5 procedūras. Procedūros yra kartojamos kas 2-4 savaites.

Ar fotoatjauninimas Aleksandrito lazeriu yra skausmingas?

Fotoatjauninimas Aleksandrito lazeriu yra neskausminga procedūra, kurios metu yra jaučiamas dilgčiojimas ir šiluma. Komfortą procedūros metu užtikrina bekontaktė odos šaldymo sistema.

Kaip pasiruošti procedūrai?

Procedūros dieną ant odos negalima tepti kremų ar kitų priemonių savo sudėtyje turinčių vandens.

Kaip yra atliekamas odos fotoatjauninimas Aleksandrito lazeriu?

Prieš pradedant procedūrą oda yra kruopščiai nuvaloma. Ant akių uždedami apsauginiai akiniai. Dėl integruotos odos vėsinimo sistemos procedūros metu nereikia naudoti šaldymo gelių. Prie odos yra pridedamas aplikatorius, skleidžiantis lazerio impulsus. Didelės galios lazerio spinduliai įsiskverbia giliai į odą taip paveikdami odos struktūrą ir jos regeneracinius procesus. 

Ar tai saugi procedūra?

Lyginant su kitomis labiau invazinėmis procedūromis, fotoatjauninimas yra saugus ir veiksmingas būdas atjauninti odą. Atliekant šią procedūrą viršutinis odos sluoksnis lieka nepažeistas.

Paslauga Kaina 
Akcija Visas veidas 169  220 
Kaklas 100
Akcija Dekolte 119  150 
Žastai (viršutinė rankų dalis) 150
Dilbiai 90
Visos rankos 200
Plaštakos 80