Darbo laikas: Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 20:00, Šeštadienis 10:00 - 18:00

HydraFacial – Pigmentacijos gydymas (Pigmentation reduction)

Procedūros metu yra naudojamas Britenol Vortex-Booster™ preparatas kurio teigiamas poveikis šalinant pigmentines dėmes buvo įrodytas klinikiniais tyrimais

Apie HydraFacial procedūras

Unikalių HydraFacial procedūrų metu siekiama ne tik pagerinti odos išvaizdą, bet iš tiesų atkurti jauną ir sveiką odą. Procedūros metu naudojama pažangi patentuota Vortex technologija, kurios pagalba oda aprūpinama augaliniais ingredientais, turinčiais daug maistinių medžiagų, tokių kaip hialurono rūgštis, arkinių kaštainių sėklų ekstraktas, raudonųjų dumblių ekstraktas, vario, cinko ir magnio peptidai.

Naudojamos medžiagos praturtintos pačiais galingiausiais antioksidantais, kurie padeda išvengti laisvųjų radikalų pažeidimų, atsirandančių dėl aplinkos užterštumo, saulės ir streso. Visi šie veiksniai greitina odos senėjimo procesą ir kenkia odai.

Prieš ir po 7 procedūrų

Kaip atliekama procedūra?

HydraFacial pigmentacijos gydymą sudaro septyni žingsniai padedantys pašalinti negyvas odos ląsteles, visus nešvarumus ir užtikrinti ilgalaikį drėkinimą bei būtiną maistinių medžiagų palaikymą, kuris reikalingas tinkamam kolageno lygiui palaikyti.

1 žingsnis: DETOKSIKACIJA

Limfodrenažas pagerina limfinės sistemos apytaką. Ši procedūra paskatina kraujo tekėjimą į norimą veido zoną, pripildo ląsteles deguonimi ir sugrąžina švarią limfą, kuri padeda drėkinti, stiprinti ir tonizuoti odą ir šalinti toksinus.

2 žingsnis: VALYMAS IR MAITINIMAS

Speciale technologija nuo odos paviršiaus yra pašalinamos negyvos odos ląstelės, oda aprūpinama giliai įsiskverbiančiu serumu, kurio sudėtyje yra pieno rūgšties, gliukozamino ir kitų augalinių ekstraktų, skirtų odos valymui ir maitinimui.

3 žingsnis: SKAISTINIMAS

Mūsų naudojamas švelnus glikolio ir salicilo tirpalas išvalo porų nešvarumus, paruošia odą gilaus valymo stadijai ir pagerina odos išvaizdą.

4 žingsnis: GILUSIS VALYMAS

Procedūros metu naudojamas natūralios salicilo rūgšties ir medaus ekstrakto serumas, kuris pašalina visus inkštirus ir kitus odos nešvarumus.

5 žingsnis: BRITENOLIO TERAPIJA

Procedūros metu naudojamas Britenolio preparatas efektyviai šalina pigmentines dėmes, oda įgauna tolygesnį atspalvį.

6 žingsnis: DRĖKINIMAS

HydraFacial Vortex-Fusion technologija odą aprūpina hialurono rūgštimi, stipriausiais antioksidantais, peptidais ir peptidų kokteiliais, kurie padeda palaikyti odos drėgmę, maitinimą ir optimalią sveikatą.

6 žingsnis: ATSTATYMAS

Procedūros metu naudojama raudona ir infraraudonųjų spindulių šviesa, kuri stimuliuoja natūralią kolageno ir vitamino D gamybą bei švelnina odą.

Kam skirta?

HydraFacial – tai kiekvienam tinkanti veido odos valymo procedūra. Procedūros metu yra atkuriama ir atstatoma sveika oda, todėl odos būklės pagerėjimą pastebės kiekvienas. Be to, procedūra gali būti pritaikyta konkrečioms odos problemoms spręsti. Neveltui HydraFacial procedūras renkasi žinomiausi žmonės pasaulyje.

Kokią procedūrą rinktis?

Tinkamai parinktas HydraFacial gydymas leidžia saugiai ir efektyviai spręsti konkrečias odos problemas. Specialiai sukurti gydymo protokolai tinka kovai su dažniausiai pasitaikančiomis odos problemomis, tačiau apmokyti HydraFacial specialistai parinks tokį gydymą, kuris atitiks būtent jūsų asmeninius poreikius. Kiekvieno žmogaus oda skirtinga, todėl skiriasi ir jos gydymas.

Atlikusiems keturias hydrafacial procedūras penktąją padovanosime!

Paslauga Kaina 
HydraFacial – Skubantiems (Express)  79  AKCIJA 59
HydraFacial – Sveikai veido odai išlaikyti (Classic) 89
HydraFacial – Spuoguotai ir riebiai veido odai (Acne) 89
HydraFacial – Veido raudonio gydymas (Rosacea) 89
HydraFacial – Pigmentacijos gydymas (Pigmentation reduction) 89
HydraFacial – Atjauninimas (Anti-ageing) 130
HydraFacial – Prieš makiažą (Pre-Makeup) 69
HydraFacial – Vyrams (For Men) 109