Darbo laikas: Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 20:00, Šeštadienis 10:00 - 18:00

HydraFacial – Prieš makiažą (Pre-Makeup)

Pasinaudokite HydraFacial procedūros prieš makiažą privalumais ir atrodykite nepriekaištingai

Apie HydraFacial procedūras

Unikalių HydraFacial procedūrų metu siekiama ne tik pagerinti odos išvaizdą, bet iš tiesų atkurti jauną ir sveiką odą. Procedūros metu naudojama pažangi patentuota Vortex technologija, kurios pagalba oda aprūpinama augaliniais ingredientais, turinčiais daug maistinių medžiagų, tokių kaip hialurono rūgštis, arkinių kaštainių sėklų ekstraktas, raudonųjų dumblių ekstraktas, vario, cinko ir magnio peptidai.

Naudojamos medžiagos praturtintos pačiais galingiausiais antioksidantais, kurie padeda išvengti laisvųjų radikalų pažeidimų, atsirandančių dėl aplinkos užterštumo, saulės ir streso. Visi šie veiksniai greitina odos senėjimo procesą ir kenkia odai.

Kaip atliekama procedūra?

HydraFacial prieš makiažą procedūrą sudaro du žingsniai padedantys pašalinti negyvas odos ląsteles, visus nešvarumus ir užtikrinti ilgalaikį drėkinimą bei būtiną maistinių medžiagų palaikymą, kuris reikalingas tinkamam kolageno lygiui palaikyti.

1 žingsnis: VALYMAS IR MAITINIMAS

Speciale technologija nuo odos paviršiaus yra pašalinamos negyvos odos ląstelės, oda aprūpinama giliai įsiskverbiančiu serumu, kurio sudėtyje yra pieno rūgšties, gliukozamino ir kitų augalinių ekstraktų, skirtų odos valymui ir maitinimui.

2 žingsnis: DRĖKINIMAS

HydraFacial Vortex-Fusion technologija odą aprūpina hialurono rūgštimi, stipriausiais antioksidantais, peptidais ir peptidų kokteiliais, kurie padeda palaikyti odos drėgmę, maitinimą ir optimalią sveikatą.

Kam skirta?

HydraFacial – tai kiekvienam tinkanti veido odos valymo procedūra. Procedūros metu yra atkuriama ir atstatoma sveika oda, todėl odos būklės pagerėjimą pastebės kiekvienas. Be to, procedūra gali būti pritaikyta konkrečioms odos problemoms spręsti. Neveltui HydraFacial procedūras renkasi žinomiausi žmonės pasaulyje.

Kokią procedūrą rinktis?

Tinkamai parinktas HydraFacial gydymas leidžia saugiai ir efektyviai spręsti konkrečias odos problemas. Specialiai sukurti gydymo protokolai tinka kovai su dažniausiai pasitaikančiomis odos problemomis, tačiau apmokyti HydraFacial specialistai parinks tokį gydymą, kuris atitiks būtent jūsų asmeninius poreikius. Kiekvieno žmogaus oda skirtinga, todėl skiriasi ir jos gydymas.

Atlikusiems keturias hydrafacial procedūras penktąją padovanosime!

Paslauga Kaina 
HydraFacial – Skubantiems (Express)  79  AKCIJA 59
HydraFacial – Sveikai veido odai išlaikyti (Classic) 89
HydraFacial – Spuoguotai ir riebiai veido odai (Acne) 89
HydraFacial – Veido raudonio gydymas (Rosacea) 89
HydraFacial – Pigmentacijos gydymas (Pigmentation reduction) 89
HydraFacial – Atjauninimas (Anti-ageing) 130
HydraFacial – Prieš makiažą (Pre-Makeup) 69
HydraFacial – Vyrams (For Men) 109