Darbo laikas: Pirmadienis - Penktadienis 9:00 - 19:00, Šeštadienis 10:00 - 16:00

Nepraleiskite specialių pasiūlymų kuriuos galite rasti skiltyje “Akcijos”

HydraFacial – Veido Valymas Ir Pigmentacijos Gydymas

Kosmetologinės procedūros

Sveika ir gražiai atrodanti oda daugeliui yra pagrindinis siekis renkantis vieną iš daugybės kosmetologinių procedūrų. JAV kompanijos HydraFacial sukurta odos valymo sistema su specialiai pritaikytais serumais ir kitomis priemonėmis šį siekį paverčia realybe. Patentuota Vortex technologija odą valančius, apsaugančius ir drėkinančius serumus palaipsniui įveda į odą. Vakuuminio odos valymo sistema užtikrina, kad visi iš odos pašalinti nešvarumai iškarto patektų į atskirą konteinerį ir kontakto su švaria oda nebeturėtų.

Hydra Facial Veido Valymas Ir Pigmentacijos Gydymas

HydraFacial sistema, serumai ir procedūrų protokolai yra sukurti taip, kad kosmetologas galėtų prisitaikyti prie individualių paciento poreikių ir esamas odos problemas spręstu efektyviai.

Kaip atliekama procedūra?

HydraFacial veido valymo ir pigmentacijos gydymo procedūrą sudaro 7 etapai. Procedūros metu yra pašalinamos negyvas odos ląstelės ir visi nešvarumai, užtikrinamas ilgalaikis odos drėkinimas bei būtiniausių odą maitinančių medžiagų patekimas į odą. Po procedūros oda būna nepriekaištingai švari, gausiai sudrėkinta, su matomu patempimo ir spindėjimo efektu.

1 etapas: VAKUUMINIS LIMFODRENAŽAS arba DEIMANTINĖ DERMABRAZIJA

Priklausomai nuo paciento odos būklės pirmo etapo metu yra atliekamas vakuuminis limfodrenažas arba deimantinė dermabrazija.

Vakuuminis limfodrenažas pagerina limfinės sistemos apytaką, odai suteikia patempimo efektą, sumažina veido raudonį, odą aprūpina deguonimi.

Deimantinės dermabrazijos metu yra nušveičiamos negyvos, suragėjusios odos ląstelės ir smulkūs nelygumai. Oda tampa ne tik lygesnė ir elastingesnė, bet ir lengviau pasisavina vėlesniuose etapuose naudojamus serumus.

2 etapas: EKSFOLIACIJA

Specialia patentuota Vortex technologija ir vakuuminio valymo pagalba, nuo odos paviršiaus yra pašalinamos negyvos odos ląstelės. Oda yra aprūpinama giliai įsiskverbiančiu Activ-4 serumu, kurio sudėtyje yra pieno rūgšties, gliukozamino ir kitų augalinių ekstraktų, skirtų odos valymui ir maitinimui.

3 etapas: RŪGŠTINIS VALYMAS

Glikolio ir salicilo rūgšties preparatas išvalo poras, paruošia odą gilaus valymo etapui ir pagerina odos išvaizdą.

4 etapas: GILUSIS VALYMAS

Procedūros metu giliajam valymui yra naudojamas medaus, Tasmanijos pipiro, pelkinės vingiorykštės, gluosnio žievės ir salicilo rūgšties savo sudėtyje turintis serumas. Vortex technologija serumas yra įvedamas į odą, o vakuuminio valymo pagalba visi odoje esantys nešvarumai yra iš karto sutraukiami į specialiai tam skirtą konteinerį. 

5 etapas: BRITENOLIO TERAPIJA

Panaudojamas Britenolio serumas efektyviai šalina pigmentines dėmes, oda įgauna tolygesnį atspalvį.

6 etapas: DRĖKINIMAS

Švari ir tinkamai paruošta oda yra gausiai aprūpinama pagrindiniu drėkinamuoju agentu – hialurono rūgštimi. Šio etapo metu naudojamame Antiox-6 serume taip pat yra gausu įvairių antioksidantų: vitamino A ir E, baltosios arbatos, rozmarino lapų, arkinių kaštainių sėklų ekstraktų.

7 etapas: FOTO DINAMINĖ ŠVIESOS TERAPIJA

Baigiamojo etapo metu yra naudojama intensyvi raudona arba mėlyna LED šviesa. Klinikiniais tyrimais yra įrodyta teigiama raudonos ir mėlynos šviesos nauda odai.

Raudona 650 nm bangos ilgio šviesa įsiskverbia į 8-10 mm odos gylį. Stimuliuoja natūralią kolageno gamybą, jaunina odą ir mažina raukšles.  Mėlyna 462 nm bangos ilgio šviesa įsiskverbia į 1.4 – 2 mm odos gyli. Mėlyna šviesa odą ramina, veikia antibakteriškai ir priešuždegimiškai.

Prieš ir po 7 procedūrų

HydrFacial Veido Valymas Ir Pigmentacijos Gydymas

Procedūros trukmė

HydraFacial veido valymo ir pigmentacijos gydymo procedūros trukmė – 1 val.

Ar aš tinkamas kandidatas?

HydraFacial veido valymo protokolai yra sukurti taip, kad procedūras galima pritaikyti visiems odos tipams. Procedūrą galima atlikti visais metų laikais tiek suaugusiems, tiek ir paaugliams. Ne veltui HydraFacial veido valymo procedūras renkasi žinomiausi žmonės Lietuvoje ir visame pasaulyje.

Kokią procedūrą rinktis?

Tinkamai parinkta procedūra leidžia saugiai ir efektyviai spręsti konkrečias odos problemas. Abejojate kurią procedūrą  pasirinkti? Profesionali kosmetologė, turinti medicininį išsilavinimą, įvertins jūsų odą ir rekomenduos tai kas jums tinka labiausiai.

HydraFacial Procedūros Kaina 
Standartinis veido valymas (Standard)  79  AKCIJA 59
Veido valymas sveikai odai išlaikyti (Classic)  89  AKCIJA 79
Veido valymas spuoguotai ir riebiai veido odai (Acne) 89
Veido valymas ir veido raudonio gydymas (Rosacea) 89
Veido valymas ir pigmentinių dėmių šalinimas (Pigmentation reduction) 89
Veido valymas ir odos atjauninimas (Anti-ageing) 130
Veido valymas prieš makiažą (Pre-Makeup)  69  AKCIJA 49
Veido valymas vyrams (For Men)  109  AKCIJA 89

AKCIJA!

Užsisakykite 4-ių HydraFacial procedūrų kursą ir 5-ą procedūrą PADOVANOSIME.

 

DOVANA!

Atliekant bet kurią HydraFacial veido valymo procedūrą dovanojame nemokamą procedūrą lūpoms. Procedūros metu yra naudojamas hialurono rūgštimi ir galingais antioksidantais praturtintas serumas. Lūpos yra gausiai sudrėkinamos, suteikiamas trumpalaikis putlumo efektas.