Darbo laikas: Pirmadienis - Penktadienis 9:00 - 19:00, Šeštadienis 10:00 - 16:00

Nepraleiskite specialių pasiūlymų kuriuos galite rasti skiltyje “Akcijos”

HydraFacial – Veido Valymas Vyrams

Kosmetologinės procedūros

Tinkama veido odos priežiūra yra daug svarbiau nei jums gali pasirodyti ir tai tikrai nėra tik moterų reikalas. Unikalių HydraFacial procedūrų metu siekiama ne tik pagerinti odos išvaizdą, bet ir atkurti jauną, sveiką odą. Procedūros metu yra naudojama pažangi patentuota Vortex technologija ir vakuuminio valymo sistema, kurios pagalba oda aprūpinama serumais, turinčiais daug odą maitinančių medžiagų, tokių kaip: hialurono rūgštis, arkinių kaštainių sėklų ekstraktas, raudonųjų dumblių ekstraktas, vario, cinko ir magnio peptidai.

HydraFacial vyrams

Naudojamuose serumuose itin gausu galingų antioksidantų. Antioksidantai apsaugo odą nuo laisvųjų radikalų pažeidimų, atsirandančių dėl aplinkos užterštumo, saulės poveikio ir streso. Taip yra stabdomas odos senėjimo procesas. Vakuuminio valymo sistema visus odoje esančius nešvarumus iš karto susiurbia į specialiai tam skirtą konteinerį, todėl visos procedūros metu odą pasiekia tik švarios kosmetinės priemonės.

Kaip atliekama HydraFacial veido valymo vyrams procedūra?

HydraFacial veido valymo vyrams procedūrą sudaro 6 etapai. Procedūros metu yra pašalinamos negyvas odos ląstelės ir visi nešvarumai, užtikrinamas ilgalaikis odos drėkinimas bei būtiniausių odą maitinančių medžiagų patekimas į odą. Po procedūros oda būna nepriekaištingai švari, gausiai sudrėkinta, su matomu patempimo ir spindėjimo efektu.

1 etapas: DEIMANTINĖ DERMABRAZIJA

Deimantinės dermabrazijos metu yra nušveičiamos negyvos, suragėjusios odos ląstelės ir smulkūs nelygumai. Oda tampa ne tik lygesnė ir elastingesnė, bet ir lengviau pasisavina vėlesniuose etapuose naudojamus serumus.

2 etapas: EKSFOLIACIJA

Specialia patentuota Vortex technologija ir vakuuminio valymo pagalba, nuo odos paviršiaus yra pašalinamos negyvos odos ląstelės. Oda yra aprūpinama giliai įsiskverbiančiu Activ-4 serumu, kurio sudėtyje yra pieno rūgšties, gliukozamino ir kitų augalinių ekstraktų, skirtų odos valymui ir maitinimui.

3 etapas: RŪGŠTINIS VALYMAS

Glikolio ir salicilo rūgšties preparatas išvalo poras, paruošia odą gilaus valymo etapui ir pagerina odos išvaizdą.

4 etapas: GILUSIS VALYMAS

Procedūros metu giliajam valymui yra naudojamas medaus, Tasmanijos pipiro, pelkinės vingiorykštės, gluosnio žievės ir salicilo rūgšties savo sudėtyje turintis serumas. Vortex technologija serumas yra įvedamas į odą, o vakuuminio valymo pagalba visi odoje esantys nešvarumai yra iš karto sutraukiami į specialiai tam skirtą konteinerį. 

5 etapas: DRĖKINIMAS

Švari ir tinkamai paruošta oda yra gausiai aprūpinama pagrindiniu drėkinamuoju agentu – hialurono rūgštimi. Šio etapo metu naudojamame Antiox-6 serume taip pat yra gausu įvairių antioksidantų: vitamino A ir E, baltosios arbatos, rozmarino lapų, arkinių kaštainių sėklų ekstraktų. 

6 etapas: FOTO DINAMINĖ ŠVIESOS TERAPIJA

Baigiamojo etapo metu yra naudojama intensyvi raudona arba mėlyna LED šviesa. Klinikiniais tyrimais yra įrodyta teigiama raudonos ir mėlynos šviesos nauda odai.

Raudona 650 nm bangos ilgio šviesa įsiskverbia į 8-10 mm odos gylį. Stimuliuoja natūralią kolageno gamybą, jaunina odą ir mažina raukšles.  Mėlyna 462 nm bangos ilgio šviesa įsiskverbia į 1.4 – 2 mm odos gyli. Mėlyna šviesa odą ramina, veikia antibakteriškai ir priešuždegimiškai.

Procedūros trukmė

HydraFacial procedūros vyrams trukmė – 1 val.

Ar aš tinkamas kandidatas?

HydraFacial veido valymo protokolai yra sukurti taip, kad procedūras galima pritaikyti visiems odos tipams. Procedūrą galima atlikti visais metų laikais tiek suaugusiems, tiek ir paaugliams. Ne veltui HydraFacial veido valymo procedūras renkasi žinomiausi žmonės Lietuvoje ir visame pasaulyje.

Kokią procedūrą rinktis?

Tinkamai parinkta procedūra leidžia saugiai ir efektyviai spręsti konkrečias odos problemas. Abejojate kurią procedūrą  pasirinkti? Profesionali kosmetologė, turinti medicininį išsilavinimą, įvertins jūsų odą ir rekomenduos tai kas jums tinka labiausiai.

HydraFacial Procedūros Kaina 
Standartinis veido valymas (Standard)  79  AKCIJA 59
Veido valymas sveikai odai išlaikyti (Classic)  89  AKCIJA 79
Veido valymas spuoguotai ir riebiai veido odai (Acne) 89
Veido valymas ir veido raudonio gydymas (Rosacea) 89
Veido valymas ir pigmentinių dėmių šalinimas (Pigmentation reduction) 89
Veido valymas ir odos atjauninimas (Anti-ageing) 130
Veido valymas prieš makiažą (Pre-Makeup)  69  AKCIJA 49
Veido valymas vyrams (For Men)  109  AKCIJA 89

AKCIJA!

Užsisakykite 4-ių HydraFacial procedūrų kursą ir 5-ą procedūrą PADOVANOSIME.

 

DOVANA!

Atliekant bet kurią HydraFacial veido valymo procedūrą dovanojame nemokamą procedūrą lūpoms. Procedūros metu yra naudojamas hialurono rūgštimi ir galingais antioksidantais praturtintas serumas. Lūpos yra gausiai sudrėkinamos, suteikiamas trumpalaikis putlumo efektas.