Darbo laikas: Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 20:00, Šeštadienis 10:00 - 18:00

Lūpų putlinimas ir lūpų vertikalių linijų korekcija

Lūpų putlinimas (apimties korekcija) yra nechirurginė estetinės medicinos procedūra. Procedūros metu, naudojant hialurono rūgšties odos užpildus, yra didinama lūpų apimtis ir koreguojami lūpų kontūrai. Siekiant, kad procedūra būtų saugi, o gauti rezultatai tenkintų jūsų lūkesčius, rekomenduojame rinksitės tik kokybiškus ir saugius, žinomų prekės ženklų, produktus.

Lūpų putlinimas - prieš

Hialurono rūgšties užpildų naudojimas

Hialurono rūgšties užpildai gali pagerinti lūpų išvaizdą, patobulinti jų formą, struktūrą ir apimtį.
Poveikis paprastai trunka apie 8 mėnesius kai kuriais atvejais iki 1 metų. Norint išlaikyti lūpų apimtį, vėliau injekcijas reikia kartoti.

Ar lūpų putlinimas yra saugi procedūra?

Jeigu procedūra yra atliekama kvalifikuoto specialisto, o naudojami medikamentai yra kokybiški, lūpų putlinimas yra saugi procedūra. Hialurono rūgštis retai sukelia alergines reakcijas. Šalutiniai poveikiai dažniausiai yra laikini ir trumpalaikiai. Jie gali pasireikšti:

Jeigu pasireiškia didelis patinimas arba pakyla aukšta temperatūra, nedelsiant susisiekite su procedūrą atlikusiu gydytoju.

Hialurono rūgšties užpildų poveikis ir privalumai

Suleidus injekciją gelis sutvirtina ir suformuoja lūpų audinius. Pagrindiniai privalumai yra šie:

Lūpų putlinimas - po  

Ar procedūra yra skausminga?

Siekiant sumažinti diskomfortą, pacientui pageidaujant gali būti taikoma vietinė anestezija.

Kaip yra atliekama procedūra?

Prieš procedūrą gydytojas atsako į visus pacientui kylančius klausimus. Pacientas kartu su gydytoju aptaria kokio rezultato galima tikėtis, kokie yra galimi šalutiniai reiškiniai, ko po procedūros reikėtų vengti. Į kruopščiai pažymėtas vietas ir naudojant itin smulkias adatas į lūpas yra suleidžiamas hialurono rūgšties užpildas. Lūpų Išvaizdos skirtumą pastebėsite iš karto. Lūpoms greitai sugijus atgausite įprastus pojūčius.

Po procedūros nenaudokite lūpų dažų ir kitų kosmetikos priemonių.

Kaip išsirinkti kompetentingą gydytoją?

Pagal šiuo metu galiojančius LR įstatymus, lūpų putlinimą naudojant hialurono rūgšties užpildus gali atlikti tik gydytojai dermatovenerologai

Nerizikuokite. Siekdami, kad procedūra būtų atlikta saugiai ir kokybiškai, rinkitės tik patikimus specialistus, kurie yra tinkamai kvalifikuoti ir turi tokio tipo injekcijų leidimo patirties. Taip pat svarbu, kad procedūrai būtų naudojami tik kokybiškos priemonės. Nepasitikėkite bet kuo. Procedūrą atlikus nekokybiškai gali pasireikšti šalutiniai reiškiniai, o gauti rezultatai netenkinti Jūsų lūkesčių.

Baltic Dermatology klinikoje, lūpų putlinimą (apimties korekciją) atlieka tik patyrę, nuolatinę tokio tipo injekcijų leidimo praktiką turintys ir specialius mokymus baigę gydytojai dermatovenerologai.

Lūpų putlinimas ir lūpų vertikalių linijų korekcija Kaina 
Lūpų putlinimas SMILE medikamentu (0.55 ml) 145
Lūpų putlinimas Filorga LIPS medikamentu (1 ml)  169
Gydytojo konsultacija atliekant procedūrą yra nemokama 0
Vietinis nuskausminimas yra nemokamas 0