Darbo laikas: Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 20:00, Šeštadienis 10:00 - 18:00

Gerbiami Baltic Dermatology klientai,

atsižvelgiant į LR Vyriausybės paskelbtą karantiną ir įvestus apribojimus, dėl COVID-19 viruso plitimo, klinikos veikla yra laikinai sustabdyta. Su visais klientais, kurie karantino laikotarpiu buvo/yra suplanavę vizitus klinikoje, susisieksime asmeniškai dėl vizito laiko pakeitimo. Visus klausimus, susijusius su klinikos teikiamomis paslaugomis, galite užduoti el. paštu: info@balticdermatology.lt arba paskambinus t: +37064655054.

Pagarbiai,
Baltic Dermatology komanda

Odos ligų diagnostika ir gydymas

Klinikoje atliekamas kūdikių, vaikų ir suaugusiųjų ūminių ir lėtinių odos ligų gydymas ir diagnostika, taikant vietinius ir sisteminius vaistus, atliekant smulkias chirurgines intervencijas ir lazerines procedūras. Taip pat atliekami visi odos ligų diagnostikai būtini tyrimai.

Odos ligų diagnostika ir gydymas

Dažniausiai sutinkamos šios odos ligos:

Kaip atliekamas odos ligų gydymas ir diagnostika?

Pirminės konsultacijos metu gydytojas dermatologas kruopščiai apklausia pacientą bei išsiaiškina ligos priežastį. Siekiant tiksliai nustatyti ligos diagnozę, gali būti skiriami papildomi diagnostiniai tyrimai: odos biopsija su histologiniu ištyrimu, mikroskopinis tyrimas ir pasėlis grybeliui bei jo rūšiai nustatyti, apžiūra Vudo lempa, konkretūs kraujo tyrimai. Konsultaciją, tyrimus ir gydymą skiria bei atlieka Santariškių klinikų gydytojas dermatologas. Garantuojame aukščiausios kokybės gydymo paslaugą.

Paslauga Kaina 
Skubi gydytojo dermatologo konsultacija (registruojama tos pačios arba sekančios dienos konsultacijai) 50
Gydytojo dermatologo konsultacija 40
Gydytojo dermatologo konsultacija (atliekant odos darinių šalinimą) 30
Gydytojo dermatologo konsultacija atliekant lazerinės arba esteninės dermatologijos procedūras (išskyrus odos darinių šalinimą) 0
Odos biopsija ir histologinis tyrimas 70
Citologinis tyrimas 25
Grybelinių ligų diagnostika: mikroskopinis tyrimas (viena zona) 10
Grybelinių ligų diagnostika: mikrobiologinis tyrimas (viena zona) 20
Grybelinių ligų diagnostika: mikrobiologinis tyrimas ir jautrumo vaistams nustatymas (viena zona) 40