Darbo laikas: Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 20:00, Šeštadienis 10:00 - 18:00

Mezoterapija plaukų slinkimui stabdyti

Galvos odos mezoterapija yra nechirurginė procedūra, naudojama plaukų slinkimui (alopecijai) stabdyti.

Kaip mezoterapija veikia?

Aktyvios medžiagos, kaip hialiurono rūgštis, vitaminai (A, B, C, E ir K), mineralai ir DHT blokeriai, švirkščiamos į poodinį sluoksnį, kuriame stimuliuoja plaukų augimą ir atstato išslinkusių plaukų folikulus. Mezoterapijos šalininkai tiki, kad šios injekcijos gerina susilpnėjusių plaukų folikulų kraujo apykaitą ir papildo su amžiumi prarandamus vitaminus ir mineralus, kurie stabdo plaukų slinkimą ir skatina naujų plaukų augimą.

plauku slinkima gydanti mezoterapija

Ar procedūra yra skausminga?

Mezoterapija nėra skausminga. Visgi kai kurie pacientai teigia, kad procedūros metu jaučiamas nedidelis diskomfortas. Jei taip nutinka, skausmui numalšinti naudojamas nejautrą sukeliantis kremas. Po procedūros gali atsirasti raudonis arba nežymus patinimas.

Šalutiniai reiškiniai

Prieš procedūrą kraują skystinančius vaistus, pvz.: aspiriną, vartojusiems pacientams gali atsirasti nedidelių kraujosruvų. Tokie šalutiniai reiškiniai yra laikini ir trunka vos kelias dienas.

Po procedūros

Po procedūros gali atsirasti kraujosruvų ir paraudimų, kurie po kelių valandų pranyksta. Venkite kitų galvos odai atliekančių procedūrų, pirties, intensyvaus sporto.

Paslauga Kaina 
Plaukų slinkimą gydanti mezoterapija Nuo 60