Darbo laikas: Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 20:00, Šeštadienis 10:00 - 18:00

PRP terapija odai

Žmogaus organizmas pasižymi nepaprastu gebėjimu save gydyti – atsinaujinti. PRP plasmoliftingo procedūros veikimas yra pagristas tokiu pačiu natūraliu principu, naudojant iš paciento kraujo išgautus gijimą, augimą ir kitus regeneracinius procesus skatinančius elementus.

 

PRP odos būklei gerinti

Kas yra PRP plasmoliftingas?

Nors kraujo sudėtyje daugiausia yra skysčio (vadinamo plazma), jame taip pat yra nedidelių kiekių kitų sudėtinių dalių (eritrocitų, leukocitų, ir trombocitų.) Trombocitai – geriausiai žinomi dėl savo svarbos kraujo krešėjimui. Tačiau trombocitai taip pat turi šimtus baltymų, vadinamų augimo faktoriais, kurie yra labai svarbūs gijimui, augimui ir atsinaujinimui. Šie baltymai ir yra svarbiausia PRP plasmoliftingo veiklioji medžiaga. Siekiant juos išgauti, sukoncentruoti ir paruošti injekcijoms pirmiausia reikia paimti paciento kraujo.

Kaip yra atliekamas PRP plasmoliftingas?

Iš paciento venos, kaip ir atliekant kraujo tyrimą, yra paimama 10-20 ml kraujo. Specialūs mėgintuvėliai su juose esančiu krauju yra įstatomi į centrifugą. Mėgintuvėliai centrifugoje stovi pakreiti specifiniu kampu, o centrifūgos sukimosi greitis yra parinktas toks, kad visi už trombocitus sunkesni kraujo kūneliai nusėstų, o trombocitai liktų paviršiūje. Mėgintuvėlių viršutinėje dalyje likusi augimo faktoriais praturtinta plazma yra kruopščiai sutraukiama į injekcijoms skirtą švirkštą. Paruoštas preparatas yra mažomis dozėmis suleidžiamas į veido, dekoltė ar bet kurios kitos probleminės kūno zonos odą. 

PRP Terapijos privalumai

Ar PRP gydymas yra skausmingas?

Daugeliu gydymo atvejų nereikia anestetikų. Jei pacientas pageidauja, galima naudoti nuskausminamąjį kremą.

Koks yra PRP procedūros poveikis?

PRP suteiks jūsų odai gaivumo ir spindesio. Tai yra itin natūralus senėjimą stabdantis gydymo būdas – naudojami jūsų pačių kūno audiniai, o rezultatai pasimato bėgant laikui. Iškart po gydymo jūsų oda gali paraudonuoti, ant jos atsidasti dėmelių, bet būkite kantrūs ir sulauksite jauninančių rezultatų. Verta pastebėti, kad kuo jaunesti esate, tuo greitesnių rezultatų sulauksite, nes organizmo atsistatymo procesai yra greitesni. Palaipsniui jūsų oda atrodys vis skaistesnė ir jaunesnnė ir tai pasieksite be jokių pašalinių priemonių naudojimo. Siekiant geriausių rezultatų siūlome gydymą atlikti kartą per mėnesį tris mėnesius iš eilės, po kurių rezultatais galėsite džiaugtis net iki 18 mėnesių.

Paslauga Kaina
Veido ir kaklo sritis 270
Veido, kaklo, dekolte ir plaštakų sritis 320
PRP + Hialurono rūgštis veido ir kaklo sritims 340