Darbo laikas: Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 20:00, Šeštadienis 10:00 - 18:00

PRP (trombocitais praturtintos plazmos) plaukų slinkimo terapija

Žmogaus kūnas pasižymi nepaprastu gebėjimu save gydyti. Naujų audinių regeneraciją atlieka kamieninės ląstelės, o skatinama augimo faktoriai ir hormonai. Trombocitais praturtinta plazma (PRP) yra naujas gydymo metodas estetinės medicinos sektoriuje, dar vadinamas ortobiologija, kuris dirba su natūraliai žmogaus organizme randamais augimo faktoriais ir baltymais. PRP negali atkurti plaukų augimo tose vietose, kuriose nebėra gyvybingų folikulų, bet teigiamai veikia folikulus, kurie išaugina plaukus.

fotoatjauninimas

Kas yra PRP?

Nors kraujo sudėtyje daugiausia yra skysčio (vadinamo plazma), jame taip pat yra nedidelių kiekių kitų sudėtinių dalių (eritrocitų, leukocitų, ir trombocitų.) Trombocitai – geriausiai žinomi dėl savo svarbos kraujo krešėjimui. Tačiau trombocitai taip pat turi šimtus baltymų, vadinamų augimo faktoriais, kurie yra labai svarbūs traumų gijimui.
PRP turi daug daugiau trombocitų nei paprastai randama kraujyje. Trombocitų koncentracija ir tuo pačiu augimo faktorių koncentracija gali būti nuo 5 iki 10 kartų didesnė  nei įprastai.
Norint paruošti PRP pirmiausia reikia paimti paciento kraują, iš kurio atskiriami trombocitai. Jų kiekis padidinamas proceso, vadinamo, centrifugavimu, metu. Tada padidėjusi koncentracija įmaišoma į paciento kraują.

PRP terapijos privalumai yra šie:

Kaip tai veikia?

Iš rankos paimamas nedidelis kraujo kiekis. Kraujas supilamas į buteliuką ir sukamas centrifugoje, kuriose nuo plazmos atskiriami raudonieji kraujo kūneliai. Proceso metu trombocitai sukoncentruojami 4 kartus labiau nei įprastai. Būtent ši trombocitų turinti plazma, dažnai vadinama “skystu auksu”, aktyvuojama ir suleidžiama į odą. Aktyvuotos plazmos serumas veikia taip, kaip traumos metu stengdamasis atsistatyti veiktų organizmas – gydomieji trombocitai skuba sudaryti fibrino tinklą. Šis fibrino tinklas pasikviečia gydomąsias ląsteles, kurios išskiria augimo faktorius ir skatina naturalų plaukų augimą.

Ar gydymas yra skausmingas?

Daugeliu gydymo atvejų nereikia anestetikų. Jei pacientas pageidauja, galima naudoti nuskausminamąjį kremą.

Koks yra PRP procedūros poveikis?

Atlikus rekomenduojama skaičių procedūrų pacientas pastebės stipresnius ir tankesnius plaukus procedūrų zonose. Gydymas ne tik skatina plaukų augimą, bet ir stiprina plaukų folikulus. Tai yra saugi procedūra.

Paslauga Kaina 
Plaukams 270
Plaukams + 320