Darbo laikas: Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 20:00, Šeštadienis 10:00 - 18:00

PRP Plazmoliftingas – odos atjauninimo injekcijos

Žmogaus organizmas pasižymi nepaprastu gebėjimu save gydyti ir atsinaujinti. PRP plazmoliftingas – procedūra pagrįsta tokiu pačiu natūraliu principu, naudojant sukoncentruotus iš paciento kraujo išgautus gijimą, augimą ir kitus regeneracinius procesus skatinančius elementus.

 

PRP odos būklei gerinti

Kas yra PRP plazmoliftingas?

Nors kraujo sudėtyje daugiausia yra skysčio (vadinamo plazma), jame taip pat yra nedidelių kiekių kitų sudėtinių dalių (eritrocitų, leukocitų, ir trombocitų.) Trombocitai – geriausiai žinomi dėl savo svarbos kraujo krešėjimui. Tačiau trombocitai taip pat turi šimtus baltymų, vadinamų augimo faktoriais, kurie yra labai svarbūs gijimui, augimui ir atsinaujinimui. Šie baltymai ir yra svarbiausia PRP plazmoliftingo veiklioji medžiaga. Siekiant juos išgauti, sukoncentruoti ir paruošti injekcijoms pirmiausia reikia paimti paciento kraujo.

Kaip yra atliekamas PRP plazmoliftingas?

Iš paciento venos, kaip ir atliekant kraujo tyrimą, yra paimama 10-20 ml kraujo. Specialūs mėgintuvėliai su juose esančiu krauju yra įstatomi į centrifugą. Mėgintuvėliai centrifugoje stovi pakreipti reikiamu kampu, o centrifugos sukimosi greitis yra parinktas toks, kad visi už trombocitus sunkesni kraujo kūneliai nusėstų, o trombocitai liktų paviršiuje. Mėgintuvėlių viršutinėje dalyje likusi augimo faktoriais praturtinta plazma yra kruopščiai sutraukiama į injekcijoms skirtą švirkštą. Paruoštas preparatas yra mažomis dozėmis suleidžiamas į veido, dekoltė ar bet kurios kitos probleminės kūno zonos odą.

Kiek procedūrų reikia atlikti?

Rekomenduojame atlikti bent 3 PRP procedūras jas kartojant kas 6 savaites. Rezultatai yra matomi jau po pirmosios procedūros.

PRP procedūros privalumai

Ar tai skausminga procedūra?

Daugeliu gydymo atvejų nereikia anestetikų. Jei pacientas pageidauja, galima naudoti nuskausminamąjį kremą.

Koks yra PRP plazmoliftingo poveikis?

PRP plazmoliftingas odą atjaunina, gydo randus, mažina raukšles, odai suteikia skaistumo. Tai yra itin natūralus odos senėjimą stabdantis ir odos regeneraciją skatinantis gydymo būdas. Procedūrai naudojamas jūsų pačių kraujas. Naudojant preparatą su hialurono rūgštimi, rezultatai pasimato jau po poros dienų. Naudojant preparatą be hialurono rūgšties veikimas atsiranda palaipsniui ir vis stiprėja. Iš karto po gydymo oda gali parausti, gali atsirasti dėmelių, bet būkite kantrūs. PRP procedūros teikiama nauda yra matoma bene ryškiausiai lyginant ją su kitomis panašiomis procedūromis.

Paslauga Kaina
PRP plazmoliftingas pasirenkant 1 zoną: veidui/kaklui/dekoltė/plaštakoms/galvos odai (RegenLab) 200
PRP plazmoliftingas su hialurono rūgštimi pasirenkant 1 zoną: veidui/kaklui/dekoltė/plaštakoms (RegenLab +HA) 250
PRP plazmoliftingas pasirenkant 2 zonas: veidui/kaklui/dekoltė/plaštakoms/galvos odai (RegenLab) 300
PRP plazmoliftingas pasirenkant 3 zonas: veidui/kaklui/dekoltė/plaštakoms/galvos odai (RegenLab) 350
Gydytojo konsultacija atliekant procedūrą yra nemokama 0