Darbo laikas: Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 20:00, Šeštadienis 10:00 - 18:00

PRP terapija plaukams

Žmogaus kūnas pasižymi nepaprastu gebėjimu gydyti savo pažeidimus – regeneruoti. Regeneracijos procese pagrindinį vaidmenį atlieka kamieninės ląstelės, o šio proceso veikimą skatina augimo faktoriai ir hormonai. PRP technologija medicinoje pirmą kartą buvo pritaikyta 1970m. Šią procedūrą išpopuliarino garsūs sportininkai norėdami kuo greičiau atsistatyti po patirtų traumų. PRP procedūra pagreitindavo ir užtikrindavo geresnį sužalotų raiščių, raumenų ir sanarių gijimą. Atlikti klinikiniai tyrimai parodė, kad PRP terapija yra itin veiksminga gerinant odos būklę, gydant randus, stabdant plaukų slinkimą. Atpigus technologijai PRP terapija yra plačiai taikoma estetinėje dermatologijoje.

PRIEŠ PRP PROCEDŪRĄ

Kas PRP terapija veikia?

Nors kraujo sudėtyje daugiausia yra skysčio (vadinamo plazma), jame taip pat yra nedidelių kiekių kitų sudėtinių dalių (eritrocitų, leukocitų, trombocitų ir t.t.) Trombocitai – geriausiai žinomi dėl savo svarbos kraujo krešėjimui. Tačiau trombocitai taip pat turi šimtus baltymų, vadinamų augimo faktoriais. Šie kraujo elementai vaidina labai svarbų vaidmenį žmogaus organizmo atsinaujinimo procesuose – jie šį procesa skatina. PRP procedūra jau yra taikoma įvairiose medicinos sritysechirurgijoje, sanarių gydymuimetu yra sukoncentruojama ir susižeiduskurie yra labai svarbūs regeneraciniuosetraumų gijimui.
PRP turi daug daugiau trombocitų nei paprastai randama kraujyje. Trombocitų koncentracija ir tuo pačiu augimo faktorių koncentracija gali būti nuo 5 iki 10 kartų didesnė  nei įprastai.
Norint paruošti PRP pirmiausia reikia paimti paciento kraują, iš kurio atskiriami trombocitai. Jų kiekis padidinamas proceso, vadinamo, centrifugavimu, metu. Tada padidėjusi koncentracija įmaišoma į paciento kraują.

PRP terapijos privalumai yra šie:

Kaip yra atliekama PRP terapija plaukams?

PO PRP PROCEDŪROS

Iš rankos paimamas nedidelis kraujo kiekis. Kraujas supilamas į buteliuką ir sukamas centrifugoje, kuriose nuo plazmos atskiriami raudonieji kraujo kūneliai. Proceso metu trombocitai sukoncentruojami 4 kartus labiau nei įprastai. Būtent ši trombocitų turinti plazma, dažnai vadinama “skystu auksu”, aktyvuojama ir suleidžiama į odą. Aktyvuotos plazmos serumas veikia taip, kaip traumos metu stengdamasis atsistatyti veiktų organizmas – gydomieji trombocitai skuba sudaryti fibrino tinklą. Šis fibrino tinklas pasikviečia gydomąsias ląsteles, kurios išskiria augimo faktorius ir skatina naturalų plaukų augimą.

Ar gydymas yra skausmingas?

Daugeliu gydymo atvejų nereikia anestetikų. Jei pacientas pageidauja, galima naudoti nuskausminamąjį kremą.

Koks yra PRP procedūros poveikis?

Atlikus rekomenduojama skaičių procedūrų pacientas pastebės stipresnius ir tankesnius plaukus procedūrų zonose. Gydymas ne tik skatina plaukų augimą, bet ir stiprina plaukų folikulus.

Paslauga Kaina 
PRP terapija su hialurono rūgštimi 279
Plaukams + 320