Darbo laikas: Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 20:00, Šeštadienis 10:00 - 18:00

PRP (trombocitais praturtintos plazmos) odos jauninimo procedūra

Žmogaus kūnas pasižymi nepaprastu gebėjimu save gydyti. Trombocitais praturtinta plazma (PRP) pasižymi šiuo veikimo principu – naudojant jūsų pačių trombocitus organizmas skatinamas gaminti daugiau kolageno, kuris atstato odos švelnumą ir skaisčią spalvą.

prp veido

Kas yra PRP?

Nors kraujo sudėtyje daugiausia yra skysčio (vadinamo plazma), jame taip pat yra nedidelių kiekių kitų sudėtinių dalių (eritrocitų, leukocitų, ir trombocitų.) Trombocitai – geriausiai žinomi dėl savo svarbos kraujo krešėjimui. Tačiau trombocitai taip pat turi šimtus baltymų, vadinamų augimo faktoriais, kurie yra labai svarbūs traumų gijimui.
PRP turi daug daugiau trombocitų nei paprastai randama kraujyje. Trombocitų koncentracija ir tuo pačiu augimo faktorių koncentracija gali būti nuo 5 iki 10 kartų didesnė  nei įprastai.
Norint paruošti PRP pirmiausia reikia paimti paciento kraują, iš kurio atskiriami trombocitai. Jų kiekis padidinamas proceso, vadinamo, centrifugavimu, metu. Tada padidėjusi koncentracija įmaišoma į paciento kraują.

PRP Terapijos privalumai

Kaip tai veikia?

Iš rankos paimamas nedidelis kraujo kiekis – mažiau nei imama įprastinių kraujo tyrimų metu. Kraujas supilamas į buteliuką ir sukamas centrifugoje, kuriose nuo plazmos atskiriami raudonieji kraujo kūneliai. Proceso metu trombocitai sukoncentruojami 4 kartus labiau nei įprastai. Būtent ši trombocitų turinti plazma, dažnai vadinama “skystu auksu”, aktyvuojama ir suleidžiama į odą. Aktyvuotos plazmos serumas veikia taip, kaip traumos metu stengdamasis atsistatyti veiktų organizmas – gydomieji trombocitai skuba sudaryti fibrino tinklą. Šis fibrino tinklas pasikviečia gydomąsias ląsteles, kurios išskiria augimo faktorius ir skatina fibroplastų (kalogeną gaminančių ląstelių) gamybą.

Ar PRP gydymas yra skausmingas?

Daugeliu gydymo atvejų nereikia anestetikų. Jei pacientas pageidauja, galima naudoti nuskausminamąjį kremą.

Koks yra PRP procedūros poveikis?

PRP suteiks jūsų odai gaivumo ir spindesio. Tai yra itin natūralus senėjimą stabdantis gydymo būdas – naudojami jūsų pačių kūno audiniai, o rezultatai pasimato bėgant laikui. Iškart po gydymo jūsų oda gali paraudonuoti, ant jos atsidasti dėmelių, bet būkite kantrūs ir sulauksite jauninančių rezultatų. Verta pastebėti, kad kuo jaunesti esate, tuo greitesnių rezultatų sulauksite, nes organizmo atsistatymo procesai yra greitesni. Palaipsniui jūsų oda atrodys vis skaistesnė ir jaunesnnė ir tai pasieksite be jokių pašalinių priemonių naudojimo. Siekiant geriausių rezultatų siūlome gydymą atlikti kartą per mėnesį tris mėnesius iš eilės, po kurių rezultatais galėsite džiaugtis net iki 18 mėnesių.

Paslauga Kaina
Veido ir kaklo sritis 270
Veido, kaklo, dekolte ir plaštakų sritis 320
PRP + Hialurono rūgštis veido ir kaklo sritims 340