Darbo laikas: Pirmadienis - Penktadienis 9:00 - 19:00, Šeštadienis 10:00 - 16:00

Nepraleiskite specialių pasiūlymų kuriuos galite rasti skiltyje “Akcijos”

Randų šalinimas

Estetinė dermatologija

Nesvarbu, kokia bebūtų priežastis – trauma, operacija ar tokios problemos kaip Aknės spuogai, randų turi beveik kiekvienas. Dažniausiu atveju randai nepuošia, todėl kartais pagalvojame ar randų šalinimas padėtų išspręsti mūsų problemą. Randai gali būti įvairūs: įdubę, plokšti, iškilūs, beveik nematomi arba labai ryškūs. Jūsų rūpestis oda jai gyjant po pažeidimo ir tolimesnė jos priežiūra, nulemia kaip randas atrodys ateityje. Tiesa ta, kad visiškai randas neišnyks niekada, bet įvairios randų šalinimo procedūros gali juos sumažinti arba padaryti beveik nepastebimais.

Aknės randų šalinimas

Kaip atsiranda randai?

Randėjimas yra natūralus pažeistos odos gijimo procesas. Dažniausiai randai yra įvairių traumų, nudegimų, operacijų ar tam tikrų odos ligų (pvz. Aknės) pasekmė. Randų šalinimo sėkmė priklauso nuo daugybės faktorių: profesionalios ir savalaikės pagalbos suteikimo po traumos (žaizda susiuvama) ar sergant Akne (skiriamas tinkamas gydymas sumažinantis randų atsiradimo riziką), reikiamų medikamentų naudojimo gijimo metu, pažeidimo dydžio, gylio, vietos, žmogaus amžiaus, genetikos ir kitų faktorių.

Kokie yra randų tipai?

Randų šalinimas

Randų šalinimas gali būti atliekamas šiais būdais

Chirurginė procedūra. Šis metodas yra labiausiai invazinis. Šios procedūros metu plastikos chirurgas stengiasi randą sumažinti ar kitaip pagerinti jo išvaizdą. Kartais, stipriai pažeistose vietose, vienintelis efektyvus randų šalinimo būdas gali būti odos persodinimas.

Lazerinė procedūra. Įvairūs randų tipai yra saugiai ir efektyviai šalinami naudojant medicininius lazerius. Baltic Dermatology klinikoje randams atsiradusiems po chirurginių operacijų, įvairių traumų, persirgus Akne ir kitų tipų randų šalinimui yra naudojamas Candela Medical CO2RE frakcinis lazeris. Šio lazerio privalumai yra precizinis impulso tikslumas, didelė galia ir galimybė nesudėtingai pasirinkti gydytojui reikiamą veikimo rėžimą. Kadangi procedūra nėra invazinė komplikacijų rizika yra minimali.

Cheminiai pilingai. Šios procedūros metu randų pažeistos vietos yra gydomos specialia rūgštimi po kurios panaudojimo odos viršutinis sluoksnis atsinaujina. Vietoje pažeistos odos sluoksnio susiformuoja naujas ir mažiau pažeistas odos sluoksnis. Ši procedūra labiausiai tinka nedidelių ir negylių randelių gydymui.

Dermabrazija. Tai mechaninis iškilusio rando šlifavimas naudojant abrazyvias priemones. Kad būtu lengviau suprasti patį principą šį gydymo būdą galima palyginti su nelygaus paviršiaus šlifavimu švitriniu popieriumi. Žinoma gydymo metu yra naudojamos profesionalios šiam tikslui skirtos priemonės, įranga ir t.t.

Injekcijos. Tai kelių rūšių randų gydymui ir mažinimui naudojamas metodas. Specialių medikamentų injekcijos tam tikrais atvejais tinka virš odos iškilusių randų mažinimui. Hialurono rūgšties odos užpildų injekcijos dažnai yra naudojamos įdubusių randų užpildymui.

Kremai, tepalai ir geliai. Gydytojas įvertinęs situaciją gali skirti receptinius tepamus preparatus. Tokio tipo preparatai gali būti tinkami naudoti po operacijų, traumų ar kitaip pažeidus odą. Specialios sudėties kremai, tepalai ir geliai gali sumažinti randėjimo procesą, sumažinti niežėjimą ir kitaip pagerinti gijimo procesą.

Paslauga Kaina 
Visas veidas (CO2RE frakciniu lazeriu)  400  AKCIJA 289
Veidas ir kaklas (CO2RE frakciniu lazeriu)  559  AKCIJA 389
Veidas, kaklas ir dekoltė (CO2RE frakciniu lazeriu)  699  AKCIJA 489
Kaklas (CO2RE frakciniu lazeriu)  349  AKCIJA 269
Aplink akis (CO2RE frakciniu lazeriu) 249
Aplink lūpas (CO2RE frakciniu lazeriu) 249
Smakras (CO2RE frakciniu lazeriu) 249
Skruostai (CO2RE frakciniu lazeriu) 299
Kaklas (CO2RE frakciniu lazeriu) 349
Plaštakos (CO2RE frakciniu lazeriu) 269
Dekoltė (CO2RE frakciniu lazeriu) 299
Pavienio rando šalinimas CO2RE lazeriu nuo 70
Randų šalinimas KENALOG® injekcijomis* nuo 50*
Cheminis odos šveitimas (viso veido pilingas)* 60 – 80*
Cheminis odos šveitimas (krūtinės pilingas)* 70 – 90*
Cheminis odos šveitimas (nugaros pilingas)* 70 – 90*
Gydytojo konsultacija atliekant procedūrą 0

*Kaina priklauso nuo rando dydžio. Iki 1cm2 – kaina 50 €, iki 2cm2– kaina 60 €, iki 3cm2  – kaina 70 €.

*Cheminio odos šveitimo (pilingo) kaina skiriasi priklausomai nuo pasirinktos rūgšties tipo.