Darbo laikas: Pirmadienis - Penktadienis 9:00 - 19:00, Šeštadienis 10:00 - 16:00

DĖMESIO! Pasikeitė klinikos adresas. Nuo šiol visus klientus priimsime naujoje klinikoje adresu: Šeimyniškių g. 19, Vilnius. Daugiau informacijos rasite kontaktų skiltyje.

Secret™ RF frakcinis mikroadatinis odos atnaujinimas

Nechirurginių grožio procedūrų, po kurių gijimo periodas yra itin trumpas arba jo išvis nėra, poreikis nuolatos didėja. Daugiau nei 70% pacientų vargina senėjimo požymiai: raukšlės, suglebusi oda, pasikeitusi odos tekstūra ir spalva. Secret™ RF yra naujausia frakcinė mikroadatinė radijo dažnio sistema, skirta odos būklę gerinančioms, jauninančioms procedūroms su minimaliu po procedūriniu periodu.

Secret™ RF gali stimuliuoti visus 3 odos sluoksnius vienu metu

Secret™ RF – tai unikali didelio intensyvumo radiodažnio ir mikroadatėlių sistema, kuriai veikiant giluminiuose odos sluoksniuose yra suaktyvinamas kolageno bei elastino atsinaujinimas. Procedūros metu derinamos dvi pažangios technologijos: mažytėmis adatėlėmis odoje sukuriami kanalai, o pro juos į konkrečias sritis nukreipiama radiodažnio energija. Taip yra perduodama šilumos energija, kuri skatina audinių atsinaujinimą 3 skirtinguose odos sluoksniuose.


 
Procedūra Secret™ RF ypatinga tuo, kad priklausomai nuo poreikio reikiamą energijos kiekį galima nukreipti į pasirinktą odos sluoksnį arba į visus 3 odos sluoksnius vienu metu.

Viena procedūra – skirtingoms odos problemoms spręsti

Secret™ RF procedūra yra skirta sumažinti raukšles, šalinti randelius ir strijas, patempti ir sustangrinti suglebusią odą. Atliekant procedūrą skatinama kolageno ir elastino gamyba, tad odos struktūra atsinaujina. Ši procedūra itin veiksminga ne vien raukšlių mažinimui ar odos patempimui, bet ir randų gydymui. Į odą įsiskverbiančios adatėlės suardo rando struktūrą, o radiodažniu perduodama energija skatina odos regeneraciją. Frakcinė radiodažnio technologija gali būti taikoma ne vien veido odai, tačiau visoms probleminėms zonoms: kaklo, dekoltė, krūtinės, rankų ir kitoms.

Kodėl verta rinktis šią procedūrą?

  • Tinką visų tipų odai
  • Greita, apie 20 minučių trunkanti procedūra
  • Trumpas atsistatymo po procedūros laikotarpis (įprastai iki 12 val.)
  • Patempia odą ir mažina raukšles
  • Gerina odos tekstūrą, didina odos stangrumą
  • Saugus būdas gydyti aknės randus
  • Galimybė naudoti izoliuotas adatėles taip apsaugant viršutinį odos sluoksnį
  • Procedūrą galima atlikti ir vasaros laikotarpiu

Kainos

Paslauga Kaina 
Veido sritis 289 
Veido ir kaklo sritis 379
Veido, kaklo ir dekolte sritys 499
Kaklo sritis 259
Dekoltė sritis 289
Randų ir aknės randų gydymas (2 delnų dydžio) 289
Strijų gydymas (2 delnų dydžio) 289
Gydytojo konsultacija atliekant procedūrą – nemokama 0