Darbo laikas: Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 20:00, Šeštadienis 10:00 - 18:00

Skruostų tūrio didinimas, įdubusių paakių korekcija

Hialurono rūgšties injekcijos yra auksinis grožio medicinos standartas gydant veido raukšles, koreguojant veido ovalo kontūrus ar didinant skruostų tūrį. Pagrindinės priežastys kodėl hialurono rūgšties užpildai yra tokie populiarūs yra šios: maža šalutinių reiškinių rizika, nechirurginis gydymo būdas, procedūra yra beveik neskausminga, greitai pasiekiamas rezultatas, po procedūros esate pilnai darbingi.

Apie procedūrą

Hialurono rūgštis yra natūrali mūsų organizmo sudedamoji dalis, kurios didžiausią kiekį galima aptikti odoje. Tai yra viena svarbiausių tarpląstelinės medžiagos sudedamųjų dalių, kuri palaiko odos drėgmę. Hialurono rūgštis savyje gali talpinti net tūkstantį kartų didesnę vandens masę nei jos pačios masė. Senstant organizmo gebėjimas gaminti hialurono rūgštį mažėja, tad injekcijos yra paprastas būdas pristabdyti odos senėjimo procesą bei formuoti veido apimtis. Koreguojant skruostų tūrį, formuojant veido ovalą, užpildant įdubusius paakius, mažinant raukšles tarp nosies ir lūpos yra naudojami deformacijoms atsparūs didelio klampumo hialurono rūgšties užpildai. Procedūros metu hialurono rūgštis į paodinį sluoksnį yra suleidžiama itin plona adata. Atlikus procedūrą rezultatas yra matomas iš karto ir priklausomai nuo preparato specifikacijos, gali išlikti apie 1-2 metus.

Kam yra skirtos šios procedūros?

Prieš procedūrą

Atvykus į procedūrą yra atliekama gydytojo konsultacija. Konsultacijos metu gydytojas atsakys į visus jūsų klausimus, aptarsite procedūros eigą, kokio rezultato galima tikėtis, bei koks preparatas jums yra tinkamiausias. Nors specialaus pasiruošimo prieš procedūrą nėra, tačiau nepersikaitinkite saulėje bei nevartokite kraują skystinančių ir nesteroidinių vaistų nuo uždegimo. Apie vartojamus medikamentus būtinai praneškite procedūrą atliekančiam gydytojui.

Procedūros metu

Procedūros metu į paodį yra suleidžiama didelės koncentracijos ir klampumo hialurono rūgštis. Injekcijoms yra naudojami tik sertifikuoti, lyderiaujančių kompanijų, medicininiai preparatai su kuriais buvo atliekami klinikiniai tyrimai. Tai leidžia užtikrinti produkto saugumą, patikimumą ir rezultatų išliekamumą. 
 
Hialurono rūgšties švirkšto pakuotė yra atidaroma tik prie jūsų ir naudojama tik jums. Apimtį didinančio medikamento pakuotę sudaro vienas švirkštas (1-1,2 ml) bei keletas sterilių adatų. Procedūra, priklausomai nuo jos apimties, trunka iki 60 min.

Po procedūros

Po procedūros oda injekcijų vietose gali būti paraudusi, šiek tiek patinusi – tai normali odos reakcija, kuri praeina po poros valandų. Po procedūros apie 7 dienas venkite tiesioginių saulės spindulių, kaitinimosi pirtyje. Detalesnę informaciją apie tai kaip reikia prižiūrėti odą jums suteiks procedūrą atliekantis gydytojas.
 
Skruostų tūrio didinimas Kaina 
Korekcija naudojant Filorga VOLUME (1.2 ml) 249
Korekcija naudojant Juvederm VOLUMA (1 ml) 269
Korekcija naudojant Juvederm VOLIFT (1 ml) 259
Korekcija naudojant Juvederm VOLBELLA (1 ml) 259
Gyd. dermatologo konsultacija atliekant procedūrą 0
Vietinis nuskausminimas 0