Darbo laikas: Pirmadienis - Penktadienis 9:00 - 19:00, Šeštadienis 10:00 - 16:00

Nepraleiskite specialių pasiūlymų kuriuos galite rasti skiltyje “Akcijos”

Veido patempimas Silhouette Soft

Estetinė dermatologija

Veido patempimas Silhouette Soft siūlais tai nechirurginė procedūra kurios metu yra patempiama suglebusi oda, audiniams yra suteikiama daugiau tūrio, o esamos raukšlės yra sumažinamos arba visai panaikinamos.

Silhouette Soft procedūrai atlikti yra naudojami iš pieno rūgšties (PLLA) pagaminti ir amorfinių pieno ir glikolio polimerų (PLGA) pagaminti siūlai su specialiais kūgio formos elementais. Šios medžiagos medicinoje yra naudojamos jau kelis dešimtmečius ir dėl gero biologinio suderinamumo, netoksiškumo ir uždegiminių reakcijų nebuvimo tapo itin populiariomis. Visi Silhouette Soft veido patempimo procedūros metu į odą įverti elementai palaipsniui suyra todėl ateityje rūpintis jų šalinimu jums nereikės.

Kaip yra atliekama Silhouette Soft veido patempimas?

Ar aš esu tinkamas kandidatas?

Silhouette Soft veido patempimas gali būti atliekamas moterims ir vyrams. Optimalus paciento amžius šiai procedūrai atlikti yra vidutiniškai nuo 40m. iki 65m.

Ar Silhouette Soft veido patempimas yra saugi procedūra?

Silhouette Soft veido patempimui naudojami siūlai yra pagaminti iš medžiagų kurios jau kelis dešimtmečius yra plačiai ir saugiai naudojamos medicinoje. Veido patempimas Silhouette Soft siūlais yra itin saugi, nechirurginė ir minimaliai invazinė procedūra kuri Baltic Dermatology klinikoje yra atliekama kvalifikuoto plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojo Giedriaus Stankevičiaus. Atliekant tokio tipo procedūras didžiausia rizika yra infekcijos atsiradimas, todėl procedūros metu yra laikomasi sterilumo procedūrų, o po procedūros gydytojo nuožiūra gali būti skiriami antibiotikai infekcijos atsiradimo prevencijai.

Kokias estetines problemas galima spręsti naudojant Silhouette Soft siūlus?

Naudojant Silhouette Soft priemones galima patempti, suteikti tūrio ir taip koreguoti praktiškai viso veido odą be pjūvių skalpeliu. Žemiau pateikiame pacientų nuotraukas prieš ir po procedūras su informacija kuri veido dalis buvo koreguojama.

Skruostai ir smakras

Veido odos patempimas - prieš

Senstant mūsų organizmo gaminamo kolageno kiekis palaipsniui mažėja, todėl mažėja ir odos elastingumas. Taip pat senstant palaipsniui mažėja poodinių audinių tūris todėl atsiranda odos perteklius kurį žemės traukos jėga nuolatos traukia žemyn. Palaipsniui apatinės veido dalies oda slenka (tįsta) žemyn, taip yra deformuojamos smakro ir skruostų formos, susidaro nazolabialinės, marionetės ir kitų tipų raukšlės.

Veido odos patempimas - po

Tokio tipo estetinę problemą galima spręsti Silhouette Soft procedūros pagalba. Rezultatas yra matomas iš karto po vidutiniškai 45 minutes trunkančios procedūros. Po procedūros pacientas yra praktiškai pilnai darbingas.

Antakiai ir smakras

Veido odos patempimas - prieš

Viršutinėje veido dalyje senėjimo požymius aiškiai išduoda nusvirę antakiai ir odos perteklius virš akių vokų. 

Veido odos patempimas - po

Kaklas

Kaklo odos patempimas - prieš

Kaklas yra viena iš kūno dalių kurios amžių yra itin sunku paslėpti, todėl siekiantiems atrodyti jaunesniais šiai zonai reikėtų skirti ypatingą dėmesį. Dažnai prižiūrėdami veido odą pamirštame pasirūpinti kaklo oda. Kaklo oda yra itin plona, todėl senstant sumažėjus jos elastingumui ir poodinių audinių tūriui labai lengvai formuojasi daugybė raukšlių.

Kaklo odos patempimas - po

Kiek laiko trunka efektas?

Silhouette Soft odos patempimo efektas yra matomas iš karto po procedūros ir trunka iki 18 mėn. Šio tipo siūlai pasižymi itin aukšta kokybe ir unikalia sudėtimi, todėl veikia dvejopai:

Laikui bėgant siūlai visiškai suyra, todėl ateityje siūlų šalinimo procedūros jums atlikti nereikia.

Ar Silhouette Soft veido patempimas yra skausminga procedūra?

Procedūros metu yra taikoma vietinė nejautra todėl procedūros metu pacientas skausmo nejaučia.

Ką reikia žinoti po procedūros?

Siekiant kuo greičiau grįžti į kasdieninį rėžimą ir kaip įmanoma daugiau sumažinti šalutinių reiškinių tikimybę būtina laikytis šių rekomendacijų:

Silhouette Soft veido patempimo procedūros kaina priklauso nuo zonos kuriai procedūra yra atliekama ir procedūros metu naudojamų siūlų kiekio.

Silhouette Soft veido patempimas Kaina 
2 siūlai 990
4 siūlai 1890
6 siūlai 2690
Gyd. plastikos chirurgo konsultacija (kai procedūra nėra atliekama) 79
Gyd. plastikos chirurgo konsultacija (atliekant procedūrą) 0
Vietinis nuskausminimas 0