Darbo laikas: Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 20:00, Šeštadienis 10:00 - 18:00

Gerbiami Baltic Dermatology klientai,

atsižvelgiant į LR Vyriausybės paskelbtą karantiną ir įvestus apribojimus, dėl COVID-19 viruso plitimo, klinikos veikla yra laikinai sustabdyta. Su visais klientais, kurie karantino laikotarpiu buvo/yra suplanavę vizitus klinikoje, susisieksime asmeniškai dėl vizito laiko pakeitimo. Visus klausimus, susijusius su klinikos teikiamomis paslaugomis, galite užduoti el. paštu: info@balticdermatology.lt arba paskambinus t: +37064655054.

Pagarbiai,
Baltic Dermatology komanda

Justina Aleknaitė-Šiugždinė

Justina Aleknaitė yra valstybinės akreditavimo tarnybos licencijuota gydytoja dermatovenerologė. 2015 m. baigė medicinos magistro studijas Vilniaus universitete, medicinos fakultete. Šiuo metu Justina dirba Baltic Dermatology ir VUL Santaros klinikose. Gydytoja yra Lietuvos dermatologų draugijos (LDVD) bei Europos dermatologijos asociacijos (EADV) narė.

Justina yra šių dermatologijos sričių specialistė: odos ligų diagnostikos ir gydymo, odos darinių dermatoskopijos ir šalinimo lazeriu, plaukų šalinimo lazeriu.

Gydytoja daug dėmesio skiria profesiniam tobulėjimui. Nuolatos dalyvauja įvairiuose Baltijos šalių dermatologų asociacijos, Europos dermatologų akademijos ir kitų profesionalių organizacijų rengiamuose kongresuose bei mokymuose. 

Specialistai

Dailė Malinauskaitė

Gydytoja onkodermatologė

Giedrius Stankevičius

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas

Irma Bukotienė

Kosmetologė - grožio terapeutė

Justina Aleknaitė-Šiugždinė

Gydytoja dermatovenerologė

Evelina Pušklevič

Kosmetologė - grožio terapeutė