Darbo laikas: Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 20:00, Šeštadienis 10:00 - 18:00

Biorevitalizacija – giluminis odos drėkinimas

Biorevitalizacija yra moderni ir saugi profilaktinė priemonė, padedanti atitolinti odos senėjimą. Ji taip pat naudojama kosmetinių odos trūkumų korekcijai. Biorevitalizacija gali stipriai pagerinti bet kurios jūsų kūno dalies odos būklę: veidą, kaklą, dekolte, rankas ir šlaunis. Atlikus biorevitalizaciją su hialurono rūgštimi, oda atgauna jaunos odos skiriamuosius požymius: plastiškumą, sveiką spalvą ir elastingumą.

Hialurono rūgštis yra svarbiausias struktūrinis jungiamojo audinio elementas, kuris dalyvauja daugelyje gyvybinių žmogaus organizmo procesų. Hialurono rūgštis taip pat atsakinga už odos drėgmę ir jaunatviškumą.

biorevitalizacija

Kokie injekciniai produktai naudojami?

Injekcijoje esanti hialurono rūgšties koncentracija yra specialiai pritaikyta žmogaus organizmui. Tokią koncentraciją oda pasisavina labai greitai. Biorevitalizacija skatina natūralius atsistatymo procesus ir ląstelių regeneraciją, gerina kraujo apytaką, kuri padeda atkurti odos elastingumą.

Biorevitalizacijoje naudojami keli hialiurono rūgšties turintys produktai. Populiariausi yra šie: Juvederm®, Restylane®, Filorga®.

Kaip atliekama procedūra?

Plona adata atliekamas dūris. Injekcijos srityje gali atsirasti nedidelis patinimas, paraudimas ir papulės. Visi šalutiniai reiškiniai, įskaitant tinimą, paraudimą ir spuogelius, visiškai išnyksta per 2 – 3 d.. Procedūra paprastai trunka nuo 20 iki 40 min.. Pilną gydymo kursą sudaro 3-5 sesijos. Procedūrų skaičių, atsižvelgdamas į pradinę odos būklę, nustato gydytojas dermatologas. Tarp procedūrų daroma 15 iki 30 d. pertrauka.

Ar procedūra skausminga?

Kadangi hialurono rūgštis yra didelio tankio medžiaga, injekcijos metu jaučiamas tam tikras diskomfortas. Esant poreikiui visus nemalonius pojūčius galima sumažinti naudojant anestetinį gelį arba kremą.

Kada ir kokio poveikio galima tikėtis?

Biorevitalizacija yra nepaprastai veiksminga ir visada suteikia ilgalaikius rezultatus, kurie pastebimi jau po pirmos procedūros. Kitas šios procedūros privalumas yra atsinaujinimo procesų skatinimas. 3-4 poodinės hialurono rūgšties injekcijos aktyvuoja pagrindinius organizmo atsijauninimo procesus, todėl jūsų oda kasdien atrodys vis geriau ir geriau. Tai matoma net praėjus 6 mėn. po procedūrų ciklo. Nėra geresnės senėjimo prevencijos už biorevitalizaciją, kurios metu palaikomas ir skatinamsa odos atsinaujinimo procesas, oda ilgesnį laiką išlieka jauna ir skaisti.

Indikacijos kada biorevitalizacija rekomenduojama?

Koks galimas šalutinis poveikis?

Uždegimas, injekcijos srities infekcija, karščiavimas ir alergija. Biorevitalizacija nerekomenduojama nėštumo ir maitinimo laikotarpiu, esant odos ligų paūmėjimams, sergant autoimuninėmis ligomis.

Ką būtina žinoti atlikus procedūrą?

10 dienas po procedūros draudžiama būti aukštoje temperatūroje (pirtyje, karštoje vonioje, degintis saulėje), intensyviai sportuoti.

Paslauga Kaina 
Veidas, kaklas, krūtinė arba riešas nuo 120
Paakiai ir aplinkiniai audiniai nuo 70

* Tiksli kaina priklauso nuo sunaudotų medžiagų kiekio