Registruokitės procedūrai Jums patogiu būdu

Skambinkite
arba
Užpildykite formą
Užpildžius formą su Jumis susisieks mūsų specialistas ir suderins Jums patogiausią vizito laiką.

Apie mus

Klinika
Aukščiausios kokybės estetinės dermatologijos paslaugos

Mes – lazerinės ir estetinės dermatologijos klinika „Baltic Dermatology“.

Jau devynerius metus Vilniuje teikiame aukščiausios kokybės estetinės ir lazerinės dermatologijos paslaugas. Tikime, kad nuolatinis žinių gilinimas, modernių ir veiksmingų sprendimų taikymas – tai nuolatinė mūsų užduotis, leidžianti efektyviai siekti sveikos ir gražios Jūsų odos rezultatų.

Ilgametę patirtį turinčių ir atsidavusių profesionalų darbas, nuoširdus dėmesys kliento lūkesčiams, moderniausia įranga bei inovatyvūs medicinos sprendimai – tai, kuo „Baltic Dermatology“ komanda didžiuojasi labiausiai.

Tikime, kad dėmesys Jums turi būti personalizuotas, todėl efektyviausius sprendimus taikome atsižvelgdami į individualius Jūsų norus, poreikius ir odos ypatumus.

Teikdami plačias aukščiausią kokybės standartą atitinkančias lazerinės ir estetinės dermatologijos, kosmetologines, odos ligų diagnostikos ir gydymo paslaugas, galime užtikrinti visapusišką rūpestį Jūsų oda bei sveikatingumu.

Viskas dėl pagarbos Jūsų grožiui.

Mūsų istorija

„Baltic Dermatology“ istorija prasidėjo 2015-ais metais Vilniuje. Gydytoja onkodermatologė Dailė Malinauskaitė, turėdama siekį teikti aukščiausios kokybės estetinės dermatologijos paslaugas, kurios būtų prieinamas didesnei visuomenės daliai, įkūrė dermatologijos kliniką – „Baltic Dermatology“. Sėkmingai dirbdami jau aštuonerius metus teikiame inovatyvios medicinos spendimais paremtas paslaugas, kuriame artimus ryšius su mūsų klientais, skiriame dėmesį kiekvieno lankytojo lūkesčiams ir nuolatiniam tobulėjimui.

Mūsų misija

Teikti profesionalias ir efektyvias, individualiems klientų poreikiams pritaikytas, lazerinės bei estetinės dermatologijos paslaugas.

Registracija

Registruokitės procedūrai Jums patogiu būdu

Skambinkite
arba
Užpildykite formą
Užpildžius formą su Jumis susisieks mūsų specialistas ir suderins Jums patogiausią vizito laiką.