Registruokitės procedūrai Jums patogiu būdu

Skambinkite
arba
Užpildykite formą
Užpildžius formą su Jumis susisieks mūsų specialistas ir suderins Jums patogiausią vizito laiką.

Apie mus

Klinika
Aukščiausios kokybės estetinės dermatologijos paslaugos

Mes – lazerinės ir estetinės dermatologijos klinika „Baltic Dermatology“.

Jau aštuonerius metus Vilniuje teikiame aukščiausios kokybės estetinės ir lazerinės dermatologijos paslaugas. Tikime, kad nuolatinis žinių gilinimas, modernių ir efektyvių odą puoselėjančių sprendimų taikymas bei paieškos – tai nuolatinė mūsų užduotis, leidžianti efektyviai siekti sveikos ir gražios Jūsų odos rezultatų.

Nuoširdus, ilgametę patirtį turinčių ir atsidavusių profesionalų darbas, visapusiškas dėmesys kliento lūkesčiams, moderniausia įranga, inovatyvios medicinos sprendimai bei aukščiausios kokybės standartus atitinkančios paslaugos – tai, kuo „Baltic Dermatology“ komanda didžiuojasi labiausiai.

Tikime, kad išskirtinis dėmesys individualiems odos poreikiams ir gydymui, leidžia pasiekti geriausius rezultatus. „Baltic Dermatology“ klinikoje užtikriname kokybę, personalizuotą gydymą ir visapusišką rūpestį Jumis prieš gydymą, gydymo metu bei po jo. Su klientu siekiame bendrystės ir nuolatinio ryšio.

Teikdami plačias aukščiausią kokybės standartą atitinkančias lazerinės ir estetinės dermatologijos, kosmetologines, odos ligų diagnostikos ir gydymo paslaugas, galime užtikrinti visapusišką rūpestį Jūsų oda bei sveikatingumu.

Viskas dėl pagarbos Jūsų grožiui.

Mūsų istorija

„Baltic Dermatology“ istorija prasidėjo 2015-ais metais Vilniuje. Gydytoja onkodermatologė Dailė Malinauskaitė, turėdama siekį teikti aukščiausios kokybės estetinės dermatologijos paslaugas, kurios būtų prieinamas didesnei visuomenės daliai, įkūrė dermatologijos kliniką – „Baltic Dermatology“. Sėkmingai dirbdami jau aštuonerius metus teikiame inovatyvios medicinos spendimais paremtas paslaugas, kuriame artimus ryšius su mūsų klientais, skiriame dėmesį kiekvieno lankytojo lūkesčiams ir nuolatiniam tobulėjimui.

Mūsų misija

Teikti profesionalias ir efektyvias, individualiems klientų poreikiams pritaikytas, lazerinės bei estetinės dermatologijos paslaugas.

Registracija

Registruokitės procedūrai Jums patogiu būdu

Skambinkite
arba
Užpildykite formą
Užpildžius formą su Jumis susisieks mūsų specialistas ir suderins Jums patogiausią vizito laiką.