Registruokitės procedūrai Jums patogiu būdu

Skambinkite
arba
Užpildykite formą
Užpildžius formą su Jumis susisieks mūsų specialistas ir suderins Jums patogiausią vizito laiką.

Paslaugos ir kainos

Estetinė dermatologija

Bėgant laikui, dėl amžiaus, žalingo saulės poveikio, oro taršos ir kitų priežasčių, oda praranda skaistumą, elastingumą, atsiranda raukšlelės ir kiti odos pakitimai. Visus juos galite efektyviai pašalinti arba sumažinti įvairiomis estetinės dermatologijos procedūromis.

Kosmetologinės procedūros

Palepinkite savo veido odą viena iš jauninančių kosmetologinių procedūrų, kuri ne tik atpalaiduos ir sumažins stresą, tačiau ir intensyviai pasirūpins Jūsų oda. „Baltic Dermatology“ klinikoje naudojame tik profesionalią kosmetiką ir atsižvelgiame į individualius Jūsų odos poreikius.

Odos ligų diagnostika ir gydymas

Vaikų, paauglių ir suaugusiųjų ūmių, lėtinių odos ligų diagnostika bei gydymas. „Baltic Dermatology“ klinikoje atliekami visi odos ligų diagnostikai būtini tyrimai, teikiamos išsamios profesionalių gydytojų konsultacijos ir sudaromi efektyviausi gydymo planai.

Specialūs pasiūlymai

Susipažinkite su „Baltic Dermatology“ Jums skirtais specialiais pasiūlymais, kurie padės pasirūpinti gera savijauta už mažesnę kainą. Jei nerasite sau tinkamo pasiūlymo – nesirūpinkite. Susisiekite su mumis ir sukursime individualų pasiūlymą Jums!