Registruokitės procedūrai Jums patogiu būdu

Skambinkite
arba
Užpildykite formą
Užpildžius formą su Jumis susisieks mūsų specialistas ir suderins Jums patogiausią vizito laiką.

Mezoterapija plaukams

Mezoterapija plaukams – vitaminais, mineralais, hialurono rūgštimi ir kitomis stipraus veikimo maitinančiomis medžiagomis praturtintos mikroinjekcijos padeda stabdyti plaukų slinkimą ir skatinti augimą.
Kodėl verta rinktis?

Stabdo plaukų slinkimą

Vitaminais, mineralais, hialurono rūgštimi ir kitomis stipraus veikimo maitinančiomis medžiagomis praturtintos mikroinjekcijos gerina galvos odos ir plauko folikulo būklę.

Trumpa procedūra ir greitas atsistatymas

Procedūra trunka iki 30 minučių. Po procedūros būsite pilnai darbingi, todėl galėsite iš karto grįžti prie savo rutinos.
Kaip vyksta procedūra?

Apie mezoterapiją plaukams

Plaukų slinkimas ar plonėjimas atsiranda dėl įvairių priežasčių: ligos, genetikos, streso, hormoninių pokyčių, nesubalansuotos dietos, netinkamų plaukų priežiūros priemonių ir daugybės kitų faktorių. Mezoterapija plaukams – tai efektyviai plaukų slinkimą stabdanti ir androgenišką plikimą gydanti procedūra.

 

Mezoterapijos metu vidurinis galvos odos sluoksnis itin plona adata aprūpinamas naudingais mineralais, vitaminais, įvairiais mikroelementais ir hialurono rūgštimi. Atlikus reikiamą procedūrų kursą galėsite mėgautis sveikesniais ir stipresniais galvos plaukais bei padidėjusia apimtimi. Reikiamas procedūrų kursas parenkamas įvertinus individualią galvos odos būklę.

 

Procedūra atliekama naudojant tik kruopščiai atrinktus, aukščiausios kokybės standartus atitinkančius preparatus:

  • „Dermaheal HL“ – tai intensyvaus veikimo preparatas, efektyviai gydantis plaukų slinkimą, skatinantis augimą, atkuriantis galvos odos gyvybingumą, stiprinantis plonus, lūžinėjančius ir pažeistus plaukus. Galvos odą ir plaukus aprūpina: vitaminais, mineralais, antioksidantais, aminorūgštimis ir kitomis stipraus veikimo maitinančiomis medžiagomis.
  • „Dr. Cyj“ plaukų užpildas – tai efektyvus ir modernus sprendimas plaukų slinkimo gydymui bei augimo skatinimui. Naudojama patentuota 7 rūšių peptidų ir hialurono rūgšties sudėtis. Rezultatas – pastebimai padidėjusi plaukų apimtimis, stipresni ir sveikesni plaukai.
  • „Toskanimed Anti-Hair loss – galvos odą prisotina maitinančiais preparatais –stabdo plaukų slinkimą ir stimuliuoja augimą.

 

Jau po pirmosios procedūros jausite teigiamą poveikį galvos odai.

 

Prieš procedūrą galvos oda nuodugniai apžiūrima. Išsamios galvos odos analizės metu rekomenduojamas Jūsų galvos odos būklei tinkamiausias preparatas. Taip efektyviai pasiekiame geriausius rezultatus.

 

Procedūrą atlieka patyrę ir aukščiausią kvalifikaciją turintys „Baltic Dermatology“ profesionalai.

Specialūs pasiūlymai

„Dermaheal HL" mezoterapijos kokteilis iki -30%
4 procedūrų kursas
520€
369€
-30%
3 procedūrų kursas
390€
299€
-24%
2 procedūrų kursas
260€
229€
-12%
„Dr. Cyj" plaukų užpildas iki -38%

Procedūrų kainos

Gydytojo konsultacija

Atliekant procedūrą

0€

Kai procedūra nėra atliekama

99€
Mezoterapija plaukams

„Dr. Cyj Hair Filler“ užpildas plaukams

199€

„Dermaheal HL“ medikamentas

130€

„Toskanimed Anti-Hair loss“ medikamentas

130€

Rezultatai po 4-rių „Dr. Cyj“ plaukų užpildo procedūrų

28-erių pacientui. Procedūra atlika 2 (du) mėnesius, kas 2 (dvi) savaites – iš viso 4 (keturios) procedūros. Atlikus tyrimus paaiškėjo, kad plaukų tankis padidėjo – 23,9 %, o plaukų storis padidėjo – 14,6 %.

dr.cyj hair filler prieš
dr.cyj hair filler po proceduros
Registracija

Registruokitės procedūrai Jums patogiu būdu

Skambinkite
arba
Užpildykite formą
Užpildžius formą su Jumis susisieks mūsų specialistas ir suderins Jums patogiausią vizito laiką.