Registruokitės procedūrai Jums patogiu būdu

Skambinkite
arba
Užpildykite formą
Užpildžius formą su Jumis susisieks mūsų specialistas ir suderins Jums patogiausią vizito laiką.

„JetPeel“ veido odos valymas ir atgaivinimas

„JetPeel“ – tai pažangi procedūra, skirta puoselėti ir išlaikyti sveikos odos fiziologines savybes bei spręsti daugelį odos problemų. Technologijos efektyvumas pagrįstas moksliniais tyrimais.
Kodėl verta rinktis?

Patentuota technologija

„JetPeel“ patentuota technologija odą veikia aukšto slėgio mikronizuotos deguonies ir fiziologinio tirpalo srove, judančią 200 m/s greičiu. Technologijos efektyvumas yra pagrįstas moksliniais tyrimais.

Kompleksiškai puoselėjama oda

„JetPeel“ – giluminis veido odos valymas, švelnus šveitimas, drėkinimas, atgaivinimas – prisotinimas deguonimi ir stangrinimas viename. Oda tampa elastingesnė, skaistesnė, gyvybingesnė, švari, dingsta nuovargio ir streso požymiai, pastebimas veido pakėlimo efektas.

Personalizuota procedūra

Procedūros metu naudojami intensyviai veikiantys preparatai parenkami pagal individualius Jūsų odos poreikius.
Kaip vyksta procedūra?

Apie „JetPeel“ odos valymą ir atgaivimimą

„JetPeel“ – tai pažangi procedūra, skirta puoselėti ir išlaikyti sveikos odos fiziologines savybes bei spręsti daugelį tokių odos problemų, kaip odos išsausėjimas, pigmentacija, seborėjinis dermatitas, negilios raukšlės ir kita. Procedūra puikiai tinkama prieš svarbų renginį ar šventę, nes oda iš karto tampa švytinti ir gausiai pridrėkinta.

 

Patentuota technologija odą veikia aukšto slėgio mikronizuotos deguonies ir fiziologinio tirpalo srove, judančią 200 m/s greičiu. Tai giluminis veido odos valymas, švelnus šveitimas, drėkinimas, atgaivinimas – prisotinimas deguonimi ir stangrinimas viename. Technologijos efektyvumas yra pagrįstas moksliniais tyrimais.

 

Ši procedūra apima keturis tikslinius etapus:

  • Limfodrenažinį masažą. Odos ląstelės prisotinamos deguonimi, oda sudrėkinama ir tonizuojama.
  • Giluminį veido odos valymą aukšto slėgio deguonies srove ir specialiomis rūgštimis. Išvalomos poros ir pašalinamos negyvos ląstelės.
  • Beadatinę mezoterapiją. Oda prisotinama peptidais, vitaminais, hialurono rūgštimi ir kitomis aktyviosiomis medžiagomis.
  • 3D veido raumenų masažą. Suteikiamas akivaizdus patempimo efektas, stangrinama oda ir mažinamos raukšlelės.

 

Rezultatai pastebimi iš karto. Oda tampa elastingesnė, skaistesnė, gyvybingesnė, dingsta nuovargio ir streso požymiai, pastebimas veido pakėlimo efektas.

 

Reikiamas procedūrų kursas, geriausiems rezultatams pasiekti, nustatomas individualiai.

 

Įvertinus Jūsų odos būklę, ilgametę patirtį turintys „Baltic Dermatology“ kosmetologai, rekomenduojama tinkamiausią odos priežiūros rutiną namuose, kuri leidžia džiaugtis geriausiais rezultatais.

Procedūrų kainos

„JetPeel“ veido odos valymas ir atgaivinimas

Standartinė „JetPeel“ procedūra

89€

„JetPeel“ procedūra su papildomais veikliaisiais serumais

129€
Registracija

Registruokitės procedūrai Jums patogiu būdu

Skambinkite
arba
Užpildykite formą
Užpildžius formą su Jumis susisieks mūsų specialistas ir suderins Jums patogiausią vizito laiką.