Registruokitės procedūrai Jums patogiu būdu

Skambinkite
arba
Užpildykite formą
Užpildžius formą su Jumis susisieks mūsų specialistas ir suderins Jums patogiausią vizito laiką.

Frakcinis odos atnaujinimas „CO2Re“ lazeriu

Lazerinė frakcinio odos atjauninimo procedūra – tai efektyvus raukšlių, odos tekstūros ir spalvos netolygumų, randų bei kitų odos problemų sprendimas.
Kodėl verta rinktis?

Sprendžia įvairias odos problemas

„Candela CO2Re“ lazerio paveikta oda gydama atsinaujina, todėl sumažėja raukšlelės, pigmentacija, randai, grįžta odos stangrumas, pagerėja tekstūra.

Ilgai išliekantis rezultatas

Teigiamas frakcinio odos atnaujinimo rezultatas išlieka apie 3-5 metus.

Greitas gijimas po procedūros

Dėl frakcinės technologijos, naudojamos „Baltic Dermatology“ klinikoje, gijimo laikotarpis po procedūros trunka apie 7 dienas.
Kaip vyksta procedūra?

Apie frakcinį odos atnaujinimą „CO2Re“ lazeriu

Randai po aknės, pigmentinės dėmės, raukšlės, netolygi odos spalva ir kiti odos nelygumai – visa tai galima greitai ir efektyviai gydyti frakciniu „Candela CO2RE“ lazeriu. Frakcinis odos atnaujinimas laikomas nepamainoma lazerinės dermatologijos procedūra. Itin didelė impulso galia, lazerio spindulio tikslumas, aiški parametrų kontrolė ir kiti technologiniai pranašumai lemia, kad ši lazerinė sistema – tai auksinis estetinės dermatologijos standartas.

 

Frakcinio odos atnaujinimo metu lazerio spindulys įsiskverbia į reikiamą odos sluoksnį ir palieka mikroskopines skylutes. Kartu su lazerio spinduliu odą pasiekia ir didelis energijos kiekis. Tokiu būdu yra skatinama natūrali kolageno ir elastino gamyba – oda atsinaujina.

 

Kiekvienas lazerio impulsas sukelia dilgčiojimą ir šilumos pojūtį. Siekdami, kad procedūros metu jaustumėtės komfortiškai, odos nuskausminimui naudojame anestetinį kremą.

 

Dažnai akivaizdūs rezultatai matomi atlikus vos vieną procedūrą. Dėka frakcinės technologijos, gijimo laikotarpis po procedūros trunka apie 7 dienas.

 

Iš karto po procedūros galite justi saulės nudegimą primenantį pojūtį, tačiau paraudusi oda ir tam tikras patinimas – tai dažni odos gijimo bruožai po frakcinio odos atjauninimo.

 

Visas lazerines procedūras „Baltic Dermatology“ klinikoje atlieka aukščiausią kvalifikaciją turintys patyrę gydytojai dermatovenerologai.

 

Prieš procedūrą, nemokamos konsultacijos metu, gydytojas įvertina odos būklę, išsamiai pristato procedūros eigą ir detaliai nurodo, kaip tinkamai rūpintis savimi gijimo laikotarpiu. Kartu su gydytoju taip pat aptariate, kokio rezultato galite tikėtis, skiriamas dėmesys rūpimų klausimų atsakymui.

Kainos

Specialūs pasiūlymai

Veidas (visas)
400€
289€
-28%
Veidas ir kaklas
559€
389€
-31%
Veidas, kaklas ir dekoltė
699€
489€
-31%
Kaklas
349€
269€
-23%

Procedūrų kainos

Gydytojo konsultacija

Atliekant procedūrą

0€

Kai procedūra nėra atliekama

99€
Frakcinis odos atnaujinimas

Dekoltė

299€

Plaštakos

269€

Skruostai

299€

Smakras

249€

Aplink lūpas

249€

Kakta

249€

Aplink akis

249€
Registracija

Registruokitės procedūrai Jums patogiu būdu

Skambinkite
arba
Užpildykite formą
Užpildžius formą su Jumis susisieks mūsų specialistas ir suderins Jums patogiausią vizito laiką.