Registruokitės procedūrai Jums patogiu būdu

Skambinkite
arba
Užpildykite formą
Užpildžius formą su Jumis susisieks mūsų specialistas ir suderins Jums patogiausią vizito laiką.

Dr. Cyj Hair Filler plaukų užpildas

Dr. Cyj Hair Filler plaukų užpildas – tai efektyvus ir modernus sprendimas plaukų slinkimo gydymui bei augimo skatinimui. Naudojama patentuota 7 rūšių peptidų ir hialurono rūgšties sudėtis.
Kodėl verta rinktis?

Atkuria plaukų augimą

Dr. Cyj plaukų „užpildo“ injekcijos leidžia džiaugtis pastebimai padidėjusia plaukų apimtimi, stipresniais ir sveikesniais plaukais.

Apsaugo nuo plaukų slinkimo

Unikalus patentuotų peptidų ir hialurono rūgšties kompleksas padeda efektyviai gydyti plaukų slinkimą.
Kaip vyksta procedūra?

Apie Dr. Cyj Hair Filler plaukų užpildo procedūrą

Dr. Cyj Hair Filler plaukų užpildo procedūra efektyviai gydo plaukų slinkimą ir skatina geresnį jų augimą. Ši terapija leidžia džiaugtis pastebimai padidėjusia plaukų apimtimi, stipresniais ir sveikesniais plaukais.

 

Šis novatoriškas plaukų užpildas išsiskiria unikaliu septynių funkciškai stiprių patentuotų peptidų ir hialurono rūgšties kompleksu, kuris yra naudojamas puoselėti galvos odą ir plaukus.

 

Procedūros metu, plaukų užpildas yra suleidžiamas į galvos odą mikroinjekcijomis. Preparatas palaipsniui įsiskverbia į galvos odą – skalpą ir efektyviai stimuliuoja kraujotaką bei plaukų folikulų kamienines ląsteles aprūpina funkciškai stipriomis maistinėmis medžiagomis. Procedūra nėra skausminga ir yra visiškai saugi.

 

Reikiamas procedūrų skaičius, geriausiam rezultatui pasiekti, nustatomas individualiai, įvertinus galvos odos ir plaukų būklę. Įprastai yra atliekamas 4 procedūrų kursas, kas 2-4 savaites.

 

Procedūrą atlieka „Baltic Dermatology“ patyrę ir aukščiausią išsilavinimą turintys gydytojai. Suteikiama išsami konsultacija procedūros metu leidžia dar veiksmingiau spręsti plaukų slinkimo ir silpnų plaukų problemas.

Kainos

Specialūs pasiūlymai

4 procedūrų kursas
796€
500€
-38%
3 procedūrų kursas
597€
435€
-28%
2 procedūrų kursas
398€
338€
-16%

Procedūrų kainos

Gydytojo konsultacija

Atliekant procedūrą

0€

Kai procedūra nėra atliekama

99€
Dr. Cyj plaukų užpildas

1 procedūra

Dr. Cyj užpildas plaukams (1 ml)
199€

Rezultatai po 4-rių „Dr. Cyj“ plaukų užpildo procedūrų

28-erių pacientui. Procedūra atlika 2 (du) mėnesius, kas 2 (dvi) savaites – iš viso 4 (keturios) procedūros. Atlikus tyrimus paaiškėjo, kad plaukų tankis padidėjo – 23,9 %, o plaukų storis padidėjo – 14,6 %.

dr.cyj hair filler prieš
dr.cyj hair filler po proceduros
Kaip galvos oda atrodo iš karto po procedūros?
Pacientas, iš karto po procedūros, gali grįžti į įprastą rutiną. Plaukai ties šaknimis gali būti drėgni, matytis pavieniai taškeliai dūrių vietose. Vaistus nuo plaukų slinkimo (jeigu tokie buvo paskirti) galima tepti jau po 2-3 valandų. Galvą galima plauti jau kitą dieną.
Kada procedūros atlikti nerekomenduojama arba negalima?
Atvejai, kuomet procedūros neatliekame: nėštumas, žindymas, pacientas jaunesnis nei 18-kos metų, odos ligos, ypač gydomojoje vietoje, aktyvi infekcija, cukrinis diabetas, imunosupresinių medikamentų vartojimas, kurie silpnina organizmo imunitetą, alergija bet kuriam „Dr. Cyj“ sudėties komponentui.
Ar aš tinkamas kandidatas?
Moderni procedūra naudojant plaukų užpildo preparatą tinka tiek moterims, tiek vyrams. Ypač rekomenduojama žmonėms, kurie kovoja su: - androgenine alopecija; - nuplikimu, kurį sukelia streso poveikis; - sezoniniu plaukų slinkimu; - plaukų susilpnėjimu po COVID-19 infekcijos; - plonėjančiais, retėjančiais plaukais.
Registracija

Registruokitės procedūrai Jums patogiu būdu

Skambinkite
arba
Užpildykite formą
Užpildžius formą su Jumis susisieks mūsų specialistas ir suderins Jums patogiausią vizito laiką.