Registruokitės procedūrai Jums patogiu būdu

Skambinkite
arba
Užpildykite formą
Užpildžius formą su Jumis susisieks mūsų specialistas ir suderins Jums patogiausią vizito laiką.

„ONDA PLUS Coolwaves“ – celiulito ir riebalų mažinimas, figūros formavimas

„ONDA PLUS Coolwaves™“ – tai veiksminga celiulito šalinimo, riebalinių sankaupų mažinimo ir odos stangrinimo procedūra. Novatoriška technologija efektyviai veikia giliausius poodinius riebalinius audinius ir užtikrina procedūros veiksmingumą.
Kodėl verta rinktis?

Greitas rezultatas

Teigiamas efektas dažniausiai matomas jau po 2 procedūrų. Įprastai reikiamas 4 – 6 procedūrų kursas, kuris nustatomas įvertinus individualią odos būklę.

Efektyviai sprendžiamos skirtingos problemos

Naujos kartos „ONDA PLUS Coolwaves™“ yra veiksminga neinvazinė celiulito, riebalų sankaupų mažinimo ir odos stangrinimo procedūra.

Rezultatai pasiekiami be skausmo

Procedūra yra neskausminga. Antgaliuose integruota vėsinimo sistema užtikrina komfortą procedūros metu, todėl įprastai juntama tik maloni šiluma.
Kaip vyksta procedūra?

Apie „ONDA PLUS Coolwaves™“

„ONDA PLUS Coolwaves™“ – tai naujos kartos veiksminga neinvazinė celiulito, riebalų sankaupų mažinimo ir odos stangrinimo procedūra. Naudojama novatoriška „Coolwaves ™“ fokusuotų mikrobangų technologija efektyviai veikia giliausius poodinius riebalinius audinius ir skaido riebalų ląsteles. Procedūros veiksmingumas patvirtintas klinikiniais tyrimai.

 

Šio pažangaus aparato veikimas apjungia tris koncentruotai veikiančius antgalius:

  • Energiją paviršiniuose sluoksniuose nukreipiantį antgalį, kuris stimuliuoja jungiamojo audinio atsinaujinimą – šalina celiulito poveikį odai ir aktyvina kolageno regeneraciją – stangrina odą.
  • Giliuosius audinius veikiantį antgalį, kuris įsiskverbia į riebalinį audinį ir naikina riebalų sankaupas.
  • Masažinį antgalį (veikiantį akustinėmis bangomis), kuris intensyviai stimuliuoja kraujotaką ir limfotaką, todėl norimi rezultatai pasiekiami dar greičiau.

 

Procedūra yra neskausminga ir saugi. Įprastai juntama maloni šiluma. Antgaliuose integruota vėsinimo sistema užtikrina komfortą procedūros metu. Iš karto po procedūros galite grįžti prie kasdienės veiklos.

 

Teigiamas „ONDA PLUS Coolwaves™“ rezultatas dažniausiai matomas vos po 2 procedūrų –  pastebimai stangresnė, lygesnė oda, sumažėję celiulito požymiai ir riebaliniai audiniai. Siekiant optimalaus ir ilgalaikio rezultato, rekomenduojama atlikti procedūrų kursą, kuris nustatomas individualiai, įvertinus probleminių zonų odos būklę. Procedūras rekomenduojama atlikti kas 3 – 4 savaites.

Kainos

Specialūs pasiūlymai

2 procedūros / 2 sritys (2 x 30 min)
120€
115€
-5%
3 procedūros / 3 sritys (3 x 30 min)
180€
158€
-13%
4 procedūros / 4 sritys (4 x 30 min)
240€
199€
-18%
6 procedūros / 6 sritys (6 x 30 min)
360€
267€
-26%
9 procedūros / 9 sritys (9 x 30 min)
540€
385€
-29%

Procedūrų kainos

ONDA PLUS Coolwaves

Šlaunų išorinė sritis (1 x 30 min)

60€

Šlaunų vidinė sritis (1 x 30 min)

60€

Sėdmenų sritis (1 x 30 min)

60€

Pilvo sritis (1 x 30 min)

60€

Nugaros sritis (1 x 30 min)

60€

Rankų sritis (1 x 30 min)

60€

Pagurklio sritis (1 x 20 min)

60€

Pasiekiami akivaizdžiai pastebimi rezultatai

Po 3-jų procedūrų (praėjus 35-ioms dienoms)

Po 4-ių procedūrų (praėjus 30-čiai dienų)

Po 1-nos procedūros (praėjus 45-ioms dienoms)

Po 4-ių procedūrų

  • Kūno zonų, kuriose bus atliekama procedūra, netepkite drėkinamaisiais ar savaiminio įdegio kremais, losjonais ar kitomis kosmetikos priemonėmis (1 – 2 dienas iki procedūros).
  • Jeigu turite galimybę, venkite naudoti kraują skystinančius vaistus. Šių medikamentų vartojimas gali paskatinti mėlynių atsiradimą (1 – 2 dienas iki procedūros).
  • Dieną prieš procedūrą ir dieną po procedūros rekomenduojame išgerti papildomą litrą vandens.
  • Savaitę iki procedūros ir savaitę po rekomenduojame vengti tiesioginių saulės spindulių arba naudoti apsauginį kremą nuo saulės.
  • Jeigu manote, kad dėl kokių nors turimų sveikatos problemų ši procedūra galėtų kaip nors neigiamai paveikti Jūsų sveikatą, apie tai informuokite procedūrą atliekantį specialistą.

Iš karto po procedūros galite tikėtis tokių pojūčių, kaip odos niežėjimas, kietumas, šiluma, paraudimas ar patinimas, gali atsirasti paviršinių mėlynių, kurios įprastai greitai išnyksta.

Gijimo laikotarpio beveik nėra, tačiau rekomenduojame gerti daugiau vandens ir užsiimti fizine veikla. Didesnis skysčių kiekis padeda greičiau ir lengviau pašalinti procedūros metu paveiktas riebalines ląsteles.

Ar procedūra yra skausminga?
Procedūra yra neskausminga. Antgaliuose integruota vėsinimo sistema užtikrina komfortą procedūros metu, todėl įprastai juntama tik maloni šiluma.
Ar procedūra yra pavojinga?
Procedūra yra saugi. Novatoriški aparato antgaliai fokusuotą energiją nukreipia tik į poodinį riebalinį audinį, todėl kiti audiniai ar organizmas lieka nepažeistas.
Kam ši procedūra yra nerekomenduojama?
• Besilaukiančioms ir žindančioms moterims. • Sergantiems kraujagyslių ligomis. • Turintiems širdies nepakankamumą ar kitus širdies sutrikimus ir ligas.
Registracija

Registruokitės procedūrai Jums patogiu būdu

Skambinkite
arba
Užpildykite formą
Užpildžius formą su Jumis susisieks mūsų specialistas ir suderins Jums patogiausią vizito laiką.