Registruokitės procedūrai Jums patogiu būdu

Skambinkite
arba
Užpildykite formą
Užpildžius formą su Jumis susisieks mūsų specialistas ir suderins Jums patogiausią vizito laiką.

Pagausėjusio prakaitavimo (hiperhidrozės) gydymas

Pagausėjusio prakaitavimo (hiperhidrozės) gydymas botulino toksino injekcijomis – tai vienas pažangiausių ir efektyviausių metodų. Procedūrą atlieka patyrę ir aukščiausią kvalifikaciją turintys „Baltic Dermatology“ gydytojai dermatovenerologai bei plastikos chirurgai.
Kodėl verta rinktis?

Efektyvus problemos sprendimas

Saugiai ir patikimai atlikta botulino toksino injekcijos procedūra, pagausėjusį prakaitavimą įprastai panaikina 6-9 mėn. laikotarpiui. Tikslesnis gydymo planas sudaromas Jūsų situaciją įvertinus individualiai.

Aukšta kvalifikacija

Pagausėjusio prakaitavimo gydymas atliekamas patyrusių ir aukščiausią kvalifikaciją turinčių „Baltic Dermatology“ gydytojų dermatovenerologų bei plastikos chirurgų.
Kaip vyksta procedūra?

Apie pagausėjusio prakaitavimo (hiperhidrozės) gydymą

Gausus prakaitavimas arba hiperhidrozė – tai patologinė būklė, kurios metu, nepriklausomai nuo kūno ar oro temperatūros, nevaldomai padidėja prakaito sekrecija ir prakaitą gebančios reguliuoti sistemos aktyvumas. Intensyvi prakaito gamyba gali pasireikšti tiesiog patiriant stresą ir trukdyti kasdienei veiklai, sukelti psichologinį diskomfortą. Botulino toksino injekcijos – tai vienas pažangiausių ir efektyviausių būdų, padedantis gydyti hiperhidrozę.

 

Pagausėjusio prakaitavimo (hiperhidrozės) gydymas gali būti atliekamas pažastų, delnų ir padų srityse.

 

Procedūros metu, itin plona adata, suleidžiamos botulino toksino injekcijos, kurios stabdo prakaito išsiskyrimą, sumažina prakaito liaukų veiklos aktyvumą ir nervinius impulso signalus. Siekdami, kad procedūros metu jaustumėtės komfortiškai, atliekame gydomosios zonos vietinį nuskausminimą.

 

Gydymo planas, efektyviausiems rezultatams pasiekti, sudaromas konsultacijos metu, Jūsų situaciją įvertinus individualiai. Išsamiai atsakomi rūpimi klausimai ir atliekama procedūra.

 

„Baltic Dermatology“ klinikoje botulino toksino injekcijoms atlikti naudojami tik aukščiausios kokybės standartus atitinkantys, saugūs ir patikimi medicininiai preparatai.

Procedūrų kainos

Dermatovenerologo ar plastikos chirurgo konsultacija

Atliekant procedūrą

0€

Kai procedūra nėra atliekama

99€
Pagausėjusio prakaitavimo gydymas botulino toksinu

Pažastys (S dydžio)

339€

Pažastys (M dydžio)

399€

Pažastys (L dydžio)

489€

Delnai

499€

Padai

549 - 649€
Registracija

Registruokitės procedūrai Jums patogiu būdu

Skambinkite
arba
Užpildykite formą
Užpildžius formą su Jumis susisieks mūsų specialistas ir suderins Jums patogiausią vizito laiką.