Registruokitės procedūrai Jums patogiu būdu

Skambinkite
arba
Užpildykite formą
Užpildžius formą su Jumis susisieks mūsų specialistas ir suderins Jums patogiausią vizito laiką.

Kapiliarų šalinimas lazeriu (raudonio gydymas)

Kapiliarų šalinimas lazeriu – tai veiksmingas ir greitas būdas spręsti veido raudonio ir išsiplėtusių veido ar kojų kraujagyslių problemas.
Kodėl verta rinktis?

Efektyvi procedūra

„Baltic Dermatology“ klinikoje naudojame „Candela VBeam Perfecta“ lazerį, kuris yra pripažintas auksiniu standartu kraujagyslinių darinių šalinimo srityje.

Profesionalūs gydytojai

Gerus rezultatus užtikrina ne tik moderni įranga, bet ir ilgametę patirtį kapiliarų šalinimo srityje turintys profesionalūs gydytojai dermatologai.
Kaip vyksta procedūra?

Apie kapiliarų šalinimą lazeriu

Išsiplėtę kapiliarai, telangiektazijos, portveino dėmės, hemangiomos, vyšninės angiomos  – tai kraujagysliniai dariniai. Daugelį šių darinių galima efektyviai pašalinti specialiai tam sukurtais medicininiais lazeriais. „Baltic Dermatology“ klinikoje, atsižvelgdami į individualias darinių savybes (tipą, gylį, dydį) kapiliarų ir kitų kraujagyslinių darinių šalinimas atliekamas naudojant auksinius kokybės standartus atitinkančius „Candela VBeam Perfecta“ arba „GentleMax Pro“ lazerius.

 

Procedūros metu lazerio spinduliai nukreipiami į šalinamą kapiliarą ar kitą kraujagyslinį darinį, kurie yra absorbuojami kraujyje esančio hemoglobino. Šio proceso dėka kraujas iššyla, todėl įvyksta okliuzija – pamažu kraujagyslė užanka ir išvyksta.

 

Priklausomai nuo kraujagyslinio darinio tipo, dydžio, formos, vietos, naudojamos įrangos ir kitų veiksnių, norint pasiekti maksimalius rezultatus, gali prireikti kelių procedūrų. Gydymo planą paskiria gydytojas pirmosios konsultacijos metu.

 

Dažniausiai po procedūros pasireiškia odos audinių patinimas ir paraudimas. Tačiau iš karto po procedūros būsite darbingi, galėsite grįžti į įprastą dienos ritmą ir džiaugtis norimais estetiniais rezultatais.

 

„Baltic Dermatology“ klinikoje šias lazerines procedūras atlieka tik aukščiausią kvalifikaciją turintys patyrę gydytojai dermatovenerologai.

Kainos

Specialūs pasiūlymai

Kapiliarų ar kitų kraujagyslinių darinių šalinimas lazeriu (visas veidas)
219€
169€
-23%

Procedūrų kainos

Konsultacija

Gydytojo dermatovenerologo konsultacija

Atliekant kapiliarų šalinimo procedūrą
0€

Gydytojo dermatovenerologo konsultacija

Kai procedūra nėra atliekama
79€
Procedūra

Kakta

79€

Nosis

89€

Sritis aplink nosį

79€

Skruostai

129€

Viršutinė lūpa

79€

Smakras

79€

Dekoltė

169€

Šlaunys

229€

Blauzdos

209€

Pavieniai kapiliarai ir įgimtos dėmės (2 cm²)

79€
Registracija

Registruokitės procedūrai Jums patogiu būdu

Skambinkite
arba
Užpildykite formą
Užpildžius formą su Jumis susisieks mūsų specialistas ir suderins Jums patogiausią vizito laiką.