Darbo laikas: Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 20:00, Šeštadienis 10:00 - 18:00

Informuojame, kad nuo gegužės 18 d. klinikoje yra atnaujinamas visų paslaugų teikimas. Visus klausimus, susijusius su klinikos teikiamomis paslaugomis, galite užduoti el. paštu: info@balticdermatology.lt arba paskambinus t: +37064655054.

Botulino toksino injekcijos – mimikos raukšlių gydymas

Botulino toksino injekcijos – itin gerais rezultatais pasižyminti raukšles mažinanti procedūra. Vis daugiau žmonių išbando botulino injekcijų veiksmingumą. JAV atliktoje apklausoje, net 74% atlikusių šią procedūrą, gautu rezultatu buvo labai patenkinti ir ją rekomenduotų kitiems. Ne veltui botulino toksinas yra plačiausiai naudojamas medicininis preparatas veido mimikos raukšlių korekcijai.

Botulino toksino injekcijos mimikos raukšlių gydymui

Botulino injekcijos

Dėl nuolat pasikartojančių veido išraiškų ir padidėjusio tam tikrų raumenų aktyvumo, pirmosios mimikos raukšlės paprastai pradeda formuotis dar jaunystėje. Paauglystėje jos vos pastebimos, bet laikui bėgant ryškėja ir gilėja.

Kaip veikia botulino toksino injekcijos?

Botulino toksino injekcijos blokuoja raumenis kontroliuojančius nervinius signalus, todėl paveikto raumens veikimas yra pristabdomas. Dėl atsipalaidavusių veido raumenų esamos raukšlės tampa vis lygesnės. Svarbu, kad ilgas preparato veikimas apsaugo nuo tolimesnio raukšlių formavimosi.

Ar procedūra skausminga?

Botulino injekcijos nėra skausmingos, tačiau kai kuriems pacientams ši procedūra gali pasirodyti nemaloni.

Kaip po procedūros atrodo oda?

Paprastai, poveikis pastebimas jau po 24 – 48 valandų, tačiau maksimalus rezultatas dažniausiai yra matomas po 14 dienų. Botulinu paveikti raumenys atsipalaiduoja, o probleminių vietų oda tampa lygi. Pagal gamintojo duomenis poveikis trunka apie 4 mėnesius, nors dažnai pastebimas veikimas ir iki 6 mėnesių. Dažniausiai emocijas galite išreikšti kaip ir anksčiau, tačiau jų metu nebesiformuoja raukšlės.

Rekomendacijos po botulino toksino injekcijų

Koks galimas šalutinis poveikis?

Šalutinis poveikis pasireiškia retai ir yra laikinas. Prieš kiekvieną procedūrą gydytojas privalo supažindinti su galimais šalutiniais gydymo poveikiais, kurie yra: patinimas, skausmas, kraujavimas, infekcijos rizika, lengvas pykinimas, kalbos sutrikimas, asimetrija.

Kaip išsirinkti patikimą gydytoją?

Botulino toksino injekcijas gali atlikti šių specialybių gydytojai:

Svarbu rasti patikimą gydytoją, kuris yra kvalifikuotas, turi injekcijų atlikimo patirties ir yra baigęs specialius botulino toksino naudojimo kursus. Nepasitikėkite bet kuo. Ši procedūra gali turėti rimtų pasekmių, ypač jei jas atlieka nekvalifikuotas specialistas.

Botulino toksino injekcijos – mimikos raukšlių gydymas Kaina 
Visa viršutinė veido dalis (sritis aplink akis, kaktos horizontalios raukšlės ir vertikalios pykčio raukšlės)* 280 – 330
Kaktos horizontalios (rūpesčio) raukšlės* 80 – 100
Kaktos vertikalios (pykčio) raukšlės* 100 – 120
Sritis aplink akis (žąsų kojelės)* 100 – 120
Padidėjusio prakaitavimo gydymas* 220 – 250
Gydytojo konsultacija atliekant procedūrą yra nemokama 0

*Tiksli kaina priklauso nuo sunaudotų medžiagų kiekio.