Darbo laikas: Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 20:00, Šeštadienis 10:00 - 18:00

Informuojame, kad nuo gegužės 18 d. klinikoje yra atnaujinamas visų paslaugų teikimas. Visus klausimus, susijusius su klinikos teikiamomis paslaugomis, galite užduoti el. paštu: info@balticdermatology.lt arba paskambinus t: +37064655054.

Hialurono rūgšties injekcijos – smulkių ir gilių raukšlių gydymas

Dėl saulės poveikio, žalingų įpročių ir netinkamo gyvenimo būdo, ilgainiui atsiranda akivaizdūs senėjimo požymiai. Pirmieji senėjimo ženklai pasireiškia raukšlėmis, odos patamsėjimais ir veido kontūrų praradimu. Hialurono rūgšties injekcijos yra vienas iš efektyviausių būdų kovojant su šiais išvaizdos pokyčiais.

Per pastaruosius dešimt metų atsirado daugybė naujų produktų, tokių kaip hialurono rūgšties injekcijos, kurios ne tik užpildo raukšles, bet ir padeda atstatyti veido kontūrus, atjaunina odą ir suteikia apimties veido srityje. Atliekant šias procedūras, gaunami ilgalaikiai rezultatai, o pačios procedūros yra itin saugios. 

Hialurono rūgšties injekcijos

Kas yra hialurono rūgšties injekcijos?

Hialurono injekcijos tai injekcijos sudarytos iš rūgšties kuri yra natūraliai žmogaus organizme esanti medžiaga. Daugiausia jos susikaupę akių skystyje ir sąnariuose. Medicinoje naudojama hialurono rūgštis yra išgaunama natūraliai laboratorijose iš specialių bakterijų. Hialurono rūgštis yra vienas pagrindinių odos komponentų, atsakingų už šio audinio atsinaujinimą.

Hialurono rūgšties injekcijos

Kam yra skirtos hialurono rūgšties injekcijos?

Tinkamai atliktos hialurono injekcijos ne tik sumažina jau esamas raukšles, bet ir apsaugo nuo tolimesnio raukšlių formavimosi ir progresavimo. Šio tipo injekcijos tinka:

Ar hialurono rūgšties injekcijos yra skausmingos?

Dažniausiai gydymo metu anestetikų naudoti nereikia, tačiau pacientui pageidaujant, prieš procedūrą gydytojas užtepa anestetinio gelio.

Hialurono rūgšties injekcijos

Ar procedūra yra saugi?

Procedūra yra visiškai saugi, jei ją atlieka kvalifikuotas gydytojas. Hialurono rūgštis retai sukelia alergines reakcijas. Šalutiniai poveikiai yra laikini ir trunka vos kelias dienas. Jie gali pasireikšti:

Jei pasireiškia didelis patinimas arba pakyla temperatūra, nedelsiant susisiekite su savo gydytoju.

Hialurono rūgšties injekcijos

Kiek laiko išlieka rezultatas?

Naudojant aukščiausios kokybės preparatus rezultatai išlieka iki 2 metų. Dėl specialiai sukurtos formulės šie užpildai yra stabilūs ir lėtai pasisavinami. Kadangi hialurono rūgštis skatina odos regeneraciją, net po dviejų metų raukšlės nebėra tokios gilios kaip anksčiau, todėl antrą kartą panaudojamas mažesnis užpildų kiekis.

Kaip išsirinkti patikimą gydytoją

Svarbu rasti patikimą gydytoją, kuris yra kvalifikuotas ir turi nuolatinės injekcijų atlikimo praktikos. Nepasitikėkite bet kuo. Hialurono rūgšties procedūros gali turėti rimtų pasekmių jei jas atlieka nekvalifikuotas specialistas. Hialurono rūgšties odos užpildų injekcijas gali atlikti tik šių specialybių gydytojai:
Hialurono rūgšties injekcijos – smulkių ir gilių raukšlių gydymas Kaina 
Smulkių raukšlių korekcija Filorga FINE LINES (1 ml) 179
Hidroliftingas (odos stangrinimas) Juvederm VOLITE (1 ml) 259
Gilių raukšlių korekcija Filorga UNIVERSAL (1.2 ml) 209
Gilių raukšlių korekcija Juvederm ULTRA 3 (1 ml) 219
Gilių raukšlių korekcija ULTRA 4 medikamentu (1 ml) 229
Gilių raukšlių korekcija Juvederm VOLIFT (1 ml) 259
Gydytojo konsultacija atliekant procedūrą yra nemokama 0
Vietinis nuskausminimas yra nemokamas 0