Darbo laikas: Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 20:00, Šeštadienis 10:00 - 18:00

HydraFacial – Veido Valymas Spuoguotai Ir Riebiai Odai (Acne)

Unikalių HydraFacial procedūrų metu siekiama ne tik pagerinti odos išvaizdą, bet iš tiesų atkurti jauną ir sveiką odą. Procedūros metu naudojama pažangi patentuota Vortex technologija, kurios pagalba oda aprūpinama augaliniais ingredientais, turinčiais daug maistinių medžiagų, tokių kaip hialurono rūgštis, arkinių kaštainių sėklų ekstraktas, raudonųjų dumblių ekstraktas, vario, cinko ir magnio peptidai.

 

Naudojamos medžiagos yra praturtintos itin galingais antioksidantais. Antioksidantai apsaugo odą nuo laisvųjų radikalų pažeidimų, atsirandančių dėl aplinkos užterštumo, saulės poveikio ir streso. Taip yra lėtinamas odos senėjimo procesas.

Prieš ir po 1 procedūros

Kaip yra atliekama HydraFacial veido valymo procedūra spuoguotai ir riebiai veido odai?

HydraFacial veido valymo procedūrą spuoguotai ir riebiai veido odai sudaro šeši žingsniai, padedantys odą detoksikuoti, pašalinti negyvas odos ląsteles ir visus nešvarumus, šlifuoti randus, užtikrinti ilgalaikį drėkinimą bei pagrindinių maistinių medžiagų patekimą į odą.

1 žingsnis: DETOKSIKACIJA

Limfodrenažas pagerina limfinės sistemos apytaką. Ši procedūra paskatina kraujo tekėjimą į norimą veido zoną, pripildo ląsteles deguonimi ir sugrąžina švarią limfą, kuri padeda drėkinti, stiprinti ir tonizuoti odą ir šalinti toksinus.

2 žingsnis: VALYMAS IR MAITINIMAS

Specialia technologija nuo odos paviršiaus yra pašalinamos negyvos odos ląstelės, oda aprūpinama giliai įsiskverbiančiu serumu, kurio sudėtyje yra pieno rūgšties, gliukozamino ir kitų augalinių ekstraktų, skirtų odos valymui ir maitinimui.

3 žingsnis: SKAISTINIMAS

Mūsų naudojamas švelnus glikolio ir salicilo tirpalas išvalo porų nešvarumus, paruošia odą gilaus valymo stadijai ir pagerina odos išvaizdą.

4 žingsnis: GILUSIS VALYMAS

Procedūros metu naudojamas natūralios salicilo rūgšties ir medaus ekstrakto serumas, kuris pašalina visus inkštirus ir kitus odos nešvarumus.

5 žingsnis: DRĖKINIMAS

HydraFacial Vortex-Fusion technologija odą aprūpina hialurono rūgštimi, stipriausiais antioksidantais, peptidais ir peptidų kokteiliais, kurie padeda palaikyti odos drėgmę, maitinimą ir optimalią sveikatą.

6 žingsnis: PREVENCIJA

Naudojant mėlyną LED šviesą yra naikinama bakterija Propionibacterium acnes. Ši bakterija yra randama ant odos ir yra vienas iš aknės sukėlėjų.

Procedūros trukmė

Veido valymo procedūra spuoguotai ir riebiai veido odai trunka – 60 minučių

Kam skirta?

Ši HydraFacial veido valymo procedūra padeda spręsti spuoguotos, riebios ir randelių pažeistos veido odos problemas. Procedūra susideda iš limfodrenažo, odos valymo, skaistinimo, gilaus odos valymo, drėkinimo ir mėlynos LED šviesos terapijos. Norintiems išspręsti kitokias odos problemas rekomenduojame rinktis kitas, žemiau išvardintas, HydraFacial procedūras. Dauguma procedūrų yra sudarytos taip, kad jų metu būtų atliekamas visapusiškas veido valymas ir sprendžiamos konkrečios odos problemos. Ne veltui HydraFacial procedūras renkasi žinomiausi žmonės Lietuvoje ir visame pasaulyje.

Kokią procedūrą rinktis?

Tinkamai parinkta procedūra leidžia saugiai ir efektyviai spręsti konkrečias odos problemas. Specialiai sukurti odos valymo protokolai tinka kovai su dažniausiai pasitaikančiomis odos problemomis. Apmokyti specialistai parinks tokią procedūrą, kuri atitiks būtent jūsų asmeninius poreikius. Kiekvieno žmogaus oda ir jos būklė skiriasi, todėl renkantis procedūrą reikia neabejotinai į tai atkreipti dėmesį.

HydraFacial Procedūros Kaina 
Standartinis veido valymas (Standard)   79  AKCIJA 59
Veido valymas sveikai odai išlaikyti (Classic) 89
Veido valymas spuoguotai ir riebiai veido odai (Acne) 89
Veido valymas ir veido raudonio gydymas (Rosacea) 89
Veido valymas ir pigmentinių dėmių šalinimas (Pigmentation reduction) 89
Veido valymas ir odos atjauninimas (Anti-ageing) 130
Veido valymas prieš makiažą (Pre-Makeup)   69  AKCIJA 49
Veido valymas vyrams (For Men) 109