Darbo laikas: Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 20:00, Šeštadienis 10:00 - 18:00

HydraFacial – Standartinis Veido Valymas (Standard)

Unikalių HydraFacial procedūrų metu siekiama ne tik pagerinti odos išvaizdą, bet iš tiesų atkurti jauną ir sveiką odą. Procedūros metu naudojama pažangi patentuota Vortex technologija, kurios pagalba oda aprūpinama augaliniais ingredientais, turinčiais daug maistinių medžiagų, tokių kaip hialurono rūgštis, arkinių kaštainių sėklų ekstraktas, raudonųjų dumblių ekstraktas, vario, cinko ir magnio peptidai.

 

Naudojamos medžiagos praturtintos galingais antioksidantais, kurie padeda išvengti laisvųjų radikalų pažeidimų, atsirandančių dėl aplinkos užterštumo, saulės ir streso. Visi šie veiksniai greitina odos senėjimo procesą ir kenkia odai.

Kaip atliekama HydraFacial standartinė veido valymo procedūra?

HydraFacial standartinė veido valymo procedūra susideda iš keturių žingsnių padedančių pašalinti negyvas odos ląsteles, visus kitos odos nešvarumus. Taip pat užtikrinti ilgalaikį drėkinimą bei reikiamo kiekio maistinių medžiagų patekimą į odą, kuris reikalingas tinkamam kolageno gamybos lygiui palaikyti.

1 žingsnis: VALYMAS IR MAITINIMAS

Specialia technologija nuo odos paviršiaus yra pašalinamos negyvos odos ląstelės, oda aprūpinama giliai įsiskverbiančiu serumu, kurio sudėtyje yra pieno rūgšties, gliukozamino ir kitų augalinių ekstraktų, skirtų odos valymui ir maitinimui.

2 žingsnis: SKAISTINIMAS

Mūsų naudojamas švelnus glikolio ir salicilo tirpalas išvalo porų nešvarumus, paruošia odą gilaus valymo stadijai ir pagerina odos išvaizdą.

3 žingsnis: GILUSIS VALYMAS

Procedūros metu naudojamas natūralios salicilo rūgšties ir medaus ekstrakto serumas, kuris pašalina visus inkštirus ir kitus odos nešvarumus. Procedūros metu pašalinami nešvarumai vakumo pagalba yra sutraukiami į specialų indą, todėl daugiau kontakto su valoma oda nebeturi. 

4 žingsnis: DRĖKINIMAS

Vortex-Fusion technologija odą aprūpina hialurono rūgštimi, stipriais antioksidantais, peptidais ir peptidų kokteiliais, kurie prisotina odą drėgme. Šio žingsnio metu naudojamame preparate esanti hialurono rūgštis padeda ilgam laikui sulaikyti drėgmę odoje taip užtikrinant odos maitinimą ir optimalią sveikatą.

Procedūros trukmė

HydraFacial standartinės veido valymo procedūros trukmė – 30 min. 

Kam skirta?

HydraFacial standartinis veido valymas yra skirtas norintiems atlikti pagrindinius veido valymo elementus: odos valymą, skaistinimą, gilųjį valymą ir drėkinimą. Norintiems save palepinti labiau arba išspręsti papildomas odos problemas rekomenduojame rinktis kitas, žemiau išvardintas, HydraFacial procedūras. Kiekviena procedūra yra sudaryta taip, kad jos metu būtų sprendžiamos konkrečios odos problemos. Neveltui HydraFacial procedūras renkasi žinomiausi žmonės Lietuvoje ir visame pasaulyje.

Kokią procedūrą rinktis?

Tinkamai parinkta procedūra leidžia saugiai ir efektyviai spręsti konkrečias odos problemas. Specialiai sukurti odos valymo protokolai tinka kovai su dažniausiai pasitaikančiomis odos problemomis. Apmokyti specialistai parinks tokią procedūrą, kuri atitiks būtent jūsų asmeninius poreikius. Kiekvieno žmogaus oda ir jos būklė skiriasi, todėl neabejotinai renkantis procedūrą reikia į tai atkreipti dėmesį.

HydraFacial Procedūros Kaina 
Standartinis veido valymas (Standard)   79  AKCIJA 59
Veido valymas sveikai odai išlaikyti (Classic) 89
Veido valymas spuoguotai ir riebiai veido odai (Acne) 89
Veido valymas ir veido raudonio gydymas (Rosacea) 89
Veido valymas ir pigmentinių dėmių šalinimas (Pigmentation reduction) 89
Veido valymas ir odos atjauninimas (Anti-ageing) 130
Veido valymas prieš makiažą (Pre-Makeup)   69  AKCIJA 49
Veido valymas vyrams (For Men) 109