Darbo laikas: Pirmadienis - Penktadienis 9:00 - 19:00, Šeštadienis 10:00 - 16:00

DĖMESIO! Pasikeitė klinikos adresas. Nuo šiol visus klientus priimsime naujoje klinikoje adresu: Šeimyniškių g. 19, Vilnius. Daugiau informacijos rasite kontaktų skiltyje.

Karpų šalinimas lazeriu

Apgamų, karpų, papilomų ir kitų odos darinių šalinimas lazeriu yra efektyvi ir moderni procedūra. Šiuo būdu odos darinius galima šalinti greitai ir nuo bet kurios kūno vietos. Reikiamas ypatingas tikslumas ir norimas estetinis rezultatas yra užtikrinamas aukštos gydytojų kvalifikacijos ir modernios įrangos dėka.

Odos darinių šalinimas

Ar odos darinių šalinimas lazeriu yra saugi procedūra?

Pasaulyje atlikta šimtai tūkstančių sėkmingų lazerinių procedūrų. Kai gydymą lazeriu atlieka kvalifikuotas gydytojas, procedūros yra saugios ir veiksmingos. Lazerinės procedūros, lyginant su chirurginiu gydymu arba gydymu medikamentais, pasižymi daugybe privalumų:

Ar darinių šalinimas lazeriu yra skausmingas?

Priklausomai nuo odos darinių tipo ir lokacijos jų šalinimo metu gali būti taikoma vietinė nejautra. Taikant vietinę nejautrą odos darinių šalinimo lazeriu procedūra yra neskausminga ir lengvai toleruojama.

Kaip yra atliekama procedūra?

odos darinių šalinimas

Prieš kiekvieną odos darinių šalinimo lazeriu procedūrą yra atliekama gydytojo dermatologo konsultacija. Gydytojas apžiūri odos darinius. Esant poreikiui odos darinių patikrinimui yra naudojamas dermatoskopas arba FotoFinder Medicam 1000S skaitmeninė dermatoskopijos sistema. Darinių šalinimo metu reikiamas lazerio energijos kiekis yra nukreipiamas tiesiai į odos darinį. Tokiu būdu panaikinamos karpos, papilomos, moliuskai ir kiti odos dariniai. Priklausomai nuo darinių skaičiaus, dydžio ir vietos, procedūra vidutiniškai trunka apie 30 minučių. Atlikus procedūrą gydytojas paaiškina, kaip prižiūrėti odą namuose, ką reikėtų naudoti ir ko vengti.

Kokie galimi šalutiniai reiškiniai?

Kaip ir po kitais būdais atliekamų odos darinių šalinimo procedūrų, taip ir po odos darinių šalinimo lazeriu procedūros gali likti randas. Lyginat su chirurginiu odos darinių šalinimo būdu, odos darinių šalinimas lazeriu yra mažiau invazinis, todėl jei randas lieka jis būna ženkliai mažesnis.

odos darinių šalinimas

Paslauga Kaina €
Gyd. dermatovenerologo konsultacija 59
Gyd. dermatovenerologo konsultacija, dermatoskopija, vietinė nejautra (atliekant odos darinių šalinimo procedūrą) 39
Karpų šalinimas Kaina €
Karpos šalinimas iki 4 mm Ø (1 vnt.) 30
Karpos šalinimas virš 4 mm Ø (1 vnt.) 40
Spec. pasiūlymas daugybinių darinių šalinimui Kaina €
Daugybinių darinių šalinimas iki 10 vnt. 180
Daugybinių darinių šalinimas nuo 10 iki 20 vnt. 270