Darbo laikas: Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 20:00, Šeštadienis 10:00 - 18:00

Pigmentinių dėmių šalinimas lazeriu

Beveik visi žmonės turi tam tikrus pigmentinius odos pažeidimus. Tokiuose odos plotuose yra ypač didelė melanino koncentracija ir jie dažniausiai atsiranda dėl saulės poveikio, odos senėjimo ir įgimtų faktorių. Pigmentinės dėmės gali būti įvairių dydžių, formos ir gylio. Kai kurios yra mažesnės nei piršto anspaudas arba smeigtuko galvutė, o kitos gali būti netgi delno dydžio ir atsirasti gerai matomose vietose tokiose kaip veidas, kaklas arba rankos.
Priklausomai nuo odos spalvos, daugelis šių dėmių gali būti gydomos lazeriu. Dažniausiai gydomos lentiginės dėmės (dar vadinamos senėjimo dėmėmis arba saulės dėmėmis), melasma, “café au lait” dėmės ir strazdanos.

Ar pigmentinių dėmių šalinimas lazeriu yra saugus?

Pasaulyje buvo atlikta šimtai tūkstančių sėkmingų lazerio procedūrų. Kai gydymą lazeriu atlieka kvalifikuotas gydytojas, procedūros yra saugios ir veiksmingos. Lazerinės procedūros turi daug privalumų: didelis efektyvumas, maža komplikacijų tikimybė, greitas gyjimas.

Ar gydymas yra skausmingas?

Kai kurie pacientai teigia, kad procedūros metu jaučia nežymų dilgčiojimą, po kurio seka pojūtis, tarsi oda būtų nudegusi saulėje. Dažniausiai procedūra atliekama nenaudojant anestetikų. Visgi kai kurie pacientai pageidauja, kad procedūros metu būtų naudojama šaldomoji priemonė, tokia kaip ledo kubelis arba anestetinis kremas.

Kiek procedūrų reikia atlikti norint pasiekti rezultatą?

Procedūrų skaičius priklauso nuo pigmentinės dėmės dydžio, gylio ir spalvos. Senėjimo dėmės dažniausiai panaikinamos per 1 – 2 gydymo kursus, o tamsesnėms ir gilesnėms įgimtoms/įgytoms dėmėms gali prireikti ir daugiau procedūrų. Gydymo eigoje daromos 4 savaičių pertraukos, kurių metu organizmas gali pašalinti didžiausią pigmentinių ląstelių kiekį. Po kiekvienos procedūros pastebėsite, kad dėmė tampa vis šviesesnė.

Kiek laiko trunka pigmentinių dėmių šalinimas lazeriu?

Veido ir kaklo srities procedūra trunka apie 30 minučių, didesnių plotų gydymas apie 40 minučių.

Kaip po procedūros atrodo oda?

Kelios dienos po procedūros pigmentinės dėmės gali patamsėti, bet po 5 – 7 dienų jos pašviesėja arba visiškai išnyksta. Jau kitą dieną po procedūros galima naudoti odos higienos priemones ir makiažą.

Konsultacijos metu ir atlikus procedūrą gydytojas paaiškina, kaip prižiūrėti odą namuose, kokias priemones reikėtų naudoti ir ko vengti.

Paslauga Kaina 
AKCIJA Visas veidas 139  200 
Vienos dėmės šalinimas (apie 1cm2  odos plotas) 30
Kakta 50
Nosis 30
Akių sritis 40
Skruostai 80
Smakras 40
Viršutinė lūpa 30
Kaklas 80
Dekolte 180
Žastas (viršutinė rankos dalis) 150
Dilbis 90
Visa ranka 200
Plaštaka 80
Nugara 250
Pečiai 200