Darbo laikas: Pirmadienis - Penktadienis 9:00 - 19:00, Šeštadienis 10:00 - 16:00

Nepraleiskite specialių pasiūlymų kuriuos galite rasti skiltyje “Akcijos”

Randų Šalinimas Lazeriu

Lazerinė dermatologija

Nesvarbu, kokia bebūtų priežastis – trauma, operacija ar tokios problemos kaip Aknės spuogai, randų turi beveik kiekvienas. Dažniausiu atveju randai nepuošia, bet jie yra puikus pavyzdys, kokiu būdu oda save išsigydo ją pažeidus. Randai gali būti įvairūs: įdubę, plokšti, iškilūs, beveik nematomi arba labai ryškūs. Jūsų rūpestis oda jai gyjant po pažeidimo ir tolimesnė jos priežiūra, nulemia kaip randas atrodys ateityje. Tiesa ta, kad visiškai randas neišnyks niekada, bet tokia procedūra kaip randų šalinimas lazeriu gali juos sumažinti arba padaryti beveik nepastebimais.

randų šalinimas lazeriu

Kaip susidaro randai?

Randėjimas yra natūralus pažeistos odos gijimo procesas. Dažniausiai randai yra įvairių traumų, nudegimų, operacijų ar tam tikrų odos ligų (pvz. Aknės) pasekmė. Randų šalinimo sėkmė priklauso nuo daugybės faktorių: profesionalios ir savalaikės pagalbos suteikimo po traumos (žaizda susiuvama) ar sergant Akne (skiriamas tinkamas gydymas sumažinantis randų atsiradimo riziką), reikiamų medikamentų naudojimo gijimo metu, pažeidimo dydžio, gylio, vietos, žmogaus amžiaus, genetikos ir kitų faktorių.

Kokie yra randų tipai?

Randų šalinimas lazeriu

Randų šalinimas lazeriu

Įvairūs randų tipai gali būti saugiai ir efektyviai šalinami naudojant medicininius lazerius. Baltic Dermatology klinikoje įvairių tipų randų šalinimui yra naudojamas Candela CO2RE frakcinis lazeris. Šio lazerio privalumai yra precizinis lazerio impulso tikslumas, didelė galia ir galimybė nesudėtingai pasirinkti gydytojui reikiamą veikimo rėžimą. Kadangi procedūra nėra invazinė komplikacijų rizika yra minimali.

Randų šalinimo CO2RE lazeriu privalumai

Kiek procedūrų reikia atlikti?

Tikslus procedūrų skaičius priklauso nuo problemos tipo ir jos sudėtingumo. Pavyzdžiui atliekant odos atnaujinimą, kai yra šalinamos mažos raukšlės, smulkūs odos nelygumai, odos spalvos netolygumai, sprendžiama išsiplėtusių porų problema dažnai užtenka 1 procedūros. Esant labiau išreikštoms odos problemoms gali prireikti iki 3 procedūrų.

Atliekant vidutinių ir gilių randų šalinimą rekomenduojama atlikti 3-5 procedūras.

Kiek ir kokių procedūrų gali prireikti sprendžiant individualias problemas aptarsite su gydytoju konsultacijos metu prieš procedūrą.

Paslauga Kaina 
Veidas (visas)  400  AKCIJA 289
Veidas ir kaklas  559  AKCIJA 389
Veidas, kaklas ir dekoltė  699  AKCIJA 489
Kaklas  349  AKCIJA 269
Aplink akis 249
Kakta 249
Aplink lūpas 249
Smakras 249
Skruostai 299
Plaštakos 269
Dekoltė 299
Pavienio rando šalinimas nuo 70
Gydytojo konsultacija atliekant procedūrą 0