Darbo laikas: Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 20:00, Šeštadienis 10:00 - 18:00

Mezoterapija veido odai

Mezoterapija yra estetinėje medicinoje taikoma odos atjauninimo procedūra. Tai yra nechirurginis gydymo būdas, kurio metu mikroinjekcijų pagalba į odą švirkščiamos natūraliai odoje esančios medžiagos.

Veido mezoterapija turi daug privalumų: padeda kovoti su suglebusia oda ir odos senėjimu, padeda sumažinti raukšles, jaunina ir skaistina odą.

fotoatjauninimas1

 

Kaip atliekama mezoterapija?

Aktyvios medžiagos, tokios kaip hialiurono rūgštis, vitaminai (A, B, C, E ir K) ir mineralai švirkščiami tiesiai į paciento odą. Šios injekcijos pasiekia epidermio sluoksnį. Mums senstant mažėja odos medžiagų apykaita, tai skatina priešlaikinį odos senėjimą, o pati oda atrodo pavargusi. Veido mezoterapija yra puiki veido atjauninimo procedūra, susidedanti iš kelių etapų ir individualiai pritaikyta kiekvienam pacientui. Norint pasiekti maksimalius rezultatus, pacientams rekomenduojama atlikti 5 – 8 procedūras. Mezoterapija yra viena iš labiausiai vertinamų veido atjauninimo procedūrų, nes lyginant su kitais gydymo metodais ir neinvazinėmis procedūromis turi daug pranašumų.

Veido mezoterapijos pranašumai

Mezoterapija naudojama veido, kaklo ir dekoltė odos būklės gerinimui. Aktyvūs ingredientai švirkščiami tiesiai į odą, todėl pasiekiamas geresnis jų efektyvumas. Veido mezoterapija pasižymi ilgalaikiu poveikiu, žinoma, jei pacientai atlieka rekomenduojamą procedūrų kursą ir laikosi gydytojo nurodymų. Veido mezoterapijos metu oda aprūpinama naudingais mineralais, maistinėmis medžiagomis, hialiurono rūgštimi ir multivitaminais, todėl po procedūros odos būklė reikšmingai pagerėja.

Ar gydymas yra skausmingas?

Mezoterapija nėra skausminga. Visgi kai kurie pacientai teigia, kad procedūros metu jaučiamas nedidelis diskomfortas. Jei taip nutinka, skausmui numalšinti naudojamas nejautrą sukeliantis kremas. Po gydymo gali atsirasti raudonis arba nežymus patinimas.

Šalutiniai reiškiniai

Prieš procedūrą, kraują skystinančius vaistus, pvz.: aspiriną, vartojusiems pacientams gali atsirasti nedidelių kraujosruvų. Tokie šalutiniai reiškiniai yra laikini ir trunka vos kelias dienas.

Po procedūros

Po procedūros gali atsirasti kraujosruvų ir paraudimų, kurie po kelių valandų pranyksta. Venkite kosmetologinių procedūrų, pirties, intensyvaus sporto ir tiesioginių saulės spindulių, būtinai naudokite gydytojo paskirtą apsauginį kremą nuo saulės (SPF 30 ir >).

Paslauga Kaina 
Veido mezoterapija Nuo 60