Darbo laikas: Pirmadienis - Penktadienis 9:00 - 19:00, Šeštadienis 10:00 - 16:00

Nepraleiskite specialių pasiūlymų kuriuos galite rasti skiltyje “Akcijos”

Mezoterapija veido odai

Estetinė dermatologija

Norint atgauti ir išsaugoti jaunos odos kokybę, siūlome sprendimą – mezoterapiją. Tai visapusiškai veikianti procedūra: giliai drėkina odą, atstato jos stangrumą, elastingumą ir švytėjimą. Šio metodo esmė – daugkartinės injekcijos atliekamos odos paviršiuje labai plona adata.

Bėgant metams, mūsų oda keičiasi, ji sensta. Odos priežiūrai ir senėjimo požymių korekcijai dažnai pasirenkami kosmetikos produktai. Nepaisant to, gilesni odos sluoksniai ir toliau netenka svarbiausių elementų – hialurono rūgšties ir kolageno. Kas 10 metų odoje esančios hialurono rūgšties kiekis sumažėja vidutiniškai 6%. Plonėdama oda praranda elastingumą ir gebėjimą išsaugoti drėgmę. Elastino ir kolageno skaidulų, svarbių odos struktūrą atstatančių baltymų, nykimas ir elastinių savybių praradimas neigiamai veikia odos elastingumą: formuojasi raukšlės. Dėl visų šių priežasčių veidas atrodo nebe toks jaunatviškas.

Preparato sudėtis

Dėl išskirtinės sudėties (net 55 aktyvių medžiagų), šiuo metu mezoterapijai atlikti, naudojame tik Fillmed NCTF 135 ir NCTF 135HA preparatus.

Fillmed NCTF 135 ir 135HA preparatų sudėtis:

Preparatas NCTF 135HA papildomai savo sudėtyje turi 5mg/ml hialurono rūgšties.

Kaip atliekama mezoterapija?

Specialaus pasiruošimo procedūrai nėra. Jums matant gydytojas dermatologas išpakuoja naudojamą produktą. Esant poreikiui injekcijų vieta yra nuskausminama anestetiniu kremu. Itin plona adata yra suleidžiamos mikroinjekcijos. Priklausomai nuo zonos kurioje procedūra yra atliekama ji trunka nuo 30 iki 60 minučių. Norint pasiekti optimalų ir kokybišką rezultatą, reikia mažiausiai 3-5 procedūrų, tarp kurių yra 15-30 dienų tarpas. Rezultatams išlaikyti, rekomenduojamos palaikomosios procedūros kartą ar du per metus.

SVARBU: Prieš kiekvieną procedūrą kai yra atliekamos bet kokio tipo injekcijos, visada įsitikinkite koks preparatas ir koks jo kiekis yra naudojamas.

Mezoterapijos nauda įrodyta klinikiniais tyrimais

Klinikinio tyrimo, kurį atliko 17 prancūzų mokslininkų su 40 pacientų (amžius nuo 29 iki 80 metų), kuriems buvo atliktos 5-ios NCTF 135HA injekcijos, rezultatai:

Mezoterapija naudojama veido, kaklo ir dekoltė odos būklės gerinimui. Aktyvūs ingredientai švirkščiami tiesiai į odą, todėl pasiekiamas geresnis jų efektyvumas. Veido mezoterapija pasižymi ilgalaikiu poveikiu, žinoma, jei pacientai atlieka rekomenduojamą procedūrų kursą ir laikosi gydytojo nurodymų. Veido mezoterapijos metu oda aprūpinama naudingais mineralais, maistinėmis medžiagomis, hialiurono rūgštimi ir multivitaminais, todėl po procedūros odos būklė reikšmingai pagerėja.

Ar gydymas yra skausmingas?

Mezoterapija nėra skausminga. Visgi kai kurie pacientai teigia, kad procedūros metu jaučiamas nedidelis diskomfortas. Jei taip nutinka, skausmui numalšinti naudojamas nejautrą sukeliantis kremas. Po gydymo gali atsirasti raudonis arba nežymus patinimas.

Šalutiniai reiškiniai

Prieš procedūrą, kraują skystinančius vaistus, pvz.: aspiriną, vartojusiems pacientams gali atsirasti nedidelių kraujosruvų. Tokie šalutiniai reiškiniai yra laikini ir trunka vos kelias dienas.

Po procedūros

Po procedūros gali atsirasti kraujosruvų ir paraudimų, kurie po kelių valandų pranyksta. Venkite kosmetologinių procedūrų, pirties, intensyvaus sporto ir tiesioginių saulės spindulių, būtinai naudokite gydytojo paskirtą apsauginį kremą nuo saulės (SPF 30 ir >).

Paslauga Kaina 
Mezoterapija veido odai Fillmed NCTF 135 (3 ml) 100
Mezoterapija veido odai Fillmed NCTF 135HA (3 ml) 120
Gydytojo dermatologo konsultacija atliekant procedūrą yra nemokama 0