Darbo laikas: Pirmadienis - Penktadienis 9:00 - 19:00, Šeštadienis 10:00 - 16:00

Nepraleiskite specialių pasiūlymų kuriuos galite rasti skiltyje “Akcijos”

VelaShape III – Celiulito ir kūno apimčių mažinimas

Estetinė dermatologija

VelaShape III tai neinvazinė kūno kontūravimo procedūra skirta celiulito ir kūno apimčių mažinimui. VelaShape III suteikia galimybę saugiai ir vos po 3 procedūrų pasiekti stangresnį, mažesnių apimčių ir dailesnių formų kūną. Procedūra yra neskausminga. Iš karto po procedūros esate pilnai darbingi.

Apie VelaShape III technologiją

VelaShape 3

VelaShape III unikalų veikimą užtikrina apjungtos infraraudonųjų spindulių, bipolinio radijo dažnio ir vakuumo su mechanine manipuliacija technologijos.

Infraraudonieji spinduliai įsiskverbia iki 3 mm gylio ir stimuliuoja šiame odos sluoksnyje esančias kolagenines ir elastines skaidulas, kurios yra odos karkasas. Ši stimuliacija skatina naujų ir geresnių kolageno ir elastinių skaidulų augimą.

Bipoliarinis radijo dažnis prasiskverbia iki 20 mm gylio. Radijo dažnio bangos perneša didelį energijos kiekį. Ši energija kaitina poodinį sluoksnį ir ardo poodinių riebalų ląsteles.

Vakuumo ir mechaninės manipuliacijos sistema užtikrina, kad infraraudonųjų spindulių ir radijo dažnio bangos optimaliai pasiektų gydomas zonas. Vakuumas ir mechaninė manipuliacija gydo celiulitą ir formuoja figūrą. Taip pat pagerina limfos veiklą ir kraujotaką, padeda greičiau pašalinti toksinus.

Ar aš tinkamas kandidatas?

VelaShape III procedūra nėra skirta kūno svorio mažinimui. VelaShape III naudoja grupę technologijų skirtų figūros formavimui, riebalinio ir celiulito mažinimui. Prieš atliekant procedūrą specialistas su medicininiu išsilavinimu įvertins ar esate tinkamas kandidatas ir kokio rezultato galima tikėtis.

Prieš ir Po

VelaShape III celiulito gydymas

Kaip pasiruošti VelaShape III procedūrai?

Procedūros metu

Prieš pradedant VelaShape III procedūrą oda yra ištepama specialiu losjonu.
 
 

Prietaiso skleidžiamos infraraudonųjų spindulių ir radijo dažnio bangos į poodinį sluoksnį perneša didelį energijos kiekį. Energija gydomą zoną įkaitina iki optimalios temperatūros prie kurios riebalinės ląstelės pradeda irti. Suirusios ląstelės keliauja į limfinius mazgus ir yra pašalinamos natūraliu metabolizmo būdu. Vakuumas ne tik pagerina infraraudonųjų spindulių ir radijo dažnio įsiskverbimą, bet kartu su mechanine manipuliacija gydo celiulitą, gerina kraujotaką ir didina deguonies kiekį kraujyje. Rezultatas – mažėjančios apimtys, nykstantys celiulito požymiai ir dailėjančios kūno formos. Procedūra yra neskausminga ir saugi. Kiekvienos zonos procedūra vidutiniškai trunka apie 30 minučių.

Po VelaShape III procedūros

VelaShape III Procedūros Kaina 
(Specialus pasiūlymas) 2 procedūros / 2 sritys (2 x 30 min) 120 115
(Specialus pasiūlymas) 3 procedūros/ 3 sritys (3 x 30 min) 180 158
(Specialus pasiūlymas) 4 procedūros/ 4 sritys (4 x 30 min) 240 199
(Specialus pasiūlymas) 6 procedūros/ 6 sritys (6 x 30 min) 360 269
(Specialus pasiūlymas) 9 procedūros/ 9 sritys (9 x 30 min) 540 385
Šlaunų išorinė sritis (1 x 30min) 60
Šlaunų vidinė sritis (1 x 30min) 60
Sėdmenų sritis (1 x 30min) 60
Pilvo sritis (1 x 30min) 60
Nugaros sritis (1 x 30min) 60
Rankų sritis (1 x 30min) 60
Pagurklio sritis (1 x 20min)   60

Atsižvelgiant į problemos sunkumą, rekomenduojama atlikti 3 – 9 procedūrų kursą, procedūras atliekant 1 kartą per savaitę. Perkant procedūrų paketus SUTAUPOTE.