Registruokitės procedūrai Jums patogiu būdu

Skambinkite
arba
Užpildykite formą
Užpildžius formą su Jumis susisieks mūsų specialistas ir suderins Jums patogiausią vizito laiką.

Sveika ir
graži oda

Aukščiausios kokybės estetinės ir lazerinės dermatologijos paslaugos
Mūsų paslaugos

Lazerinė dermatologija

Lazerio pagalba, visame pasaulyje, atliekama daugybė itin tikslių, efektyvių ir dažniausiai neskausmingų procedūrų, padedančių veiksmingai spręsti odos problemas. Pavyzdžiui, plaukų, pigmentinių odos dėmių, apgamų, papilomų, kraujagyslių ir kitų odos darinių šalinimas lazeriu.

Estetinė dermatologija

Bėgant laikui, dėl amžiaus, žalingo saulės poveikio, oro taršos ir kitų priežasčių, oda praranda skaistumą, elastingumą, atsiranda raukšlelės ir kiti odos pakitimai. Visus juos galite efektyviai pašalinti arba sumažinti įvairiomis estetinės dermatologijos procedūromis.

Kosmetologinės procedūros

Palepinkite savo veido odą viena iš jauninančių kosmetologinių procedūrų, kuri ne tik atpalaiduos ir sumažins stresą, tačiau ir intensyviai pasirūpins Jūsų oda. „Baltic Dermatology“ klinikoje naudojame tik profesionalią kosmetiką ir atsižvelgiame į individualius Jūsų odos poreikius.

Odos ligų diagnostika ir gydymas

Vaikų, paauglių ir suaugusiųjų ūmių, lėtinių odos ligų diagnostika bei gydymas. „Baltic Dermatology“ klinikoje atliekami visi odos ligų diagnostikai būtini tyrimai, teikiamos išsamios profesionalių gydytojų konsultacijos ir sudaromi efektyviausi gydymo planai.

Specialūs pasiūlymai

Dar daugiau rūpesčio ir grožio Jūsų kūnui su specialiais mūsų pasiūlymais! Rinkitės procedūrą daugiau nei vienai kūno zonai ir gaukite net iki - 69 % nuolaidą!
Apie mus

Profesionalūs ir atsidavę gydytojai bei grožio terapeutai

Ilgametę patirtį turinčių ir atsidavusių profesionalų darbas, nuoširdus dėmesys kliento lūkesčiams, moderniausia įranga bei inovatyvūs medicinos sprendimai – tai, kuo „Baltic Dermatology“ komanda didžiuojasi labiausiai.

Teikdami plataus spektro, aukščiausią kokybės standartą atitinkančias, lazerinės ir estetinės dermatologijos, kosmetologijos, odos ligų diagnostikos ir gydymo paslaugas, galime užtikrinti visapusišką rūpestį Jūsų oda bei sveikatingumu.
Klientų atsiliepimai
Kasdien dirbu tam, kad sukurčiau magiškas emocijas daugybei žmonių, todėl pasitikėjimas savimi man yra ypač svarbus. Džiaugiuosi, kad jau ilgą laiką mano oda dėmesingai rūpinasi „Baltic Dermatology“ profesionalai!
Mantas Žmuidinavičius Wizard
Magas ir iliuzionistas – šou artistas
Savo odos grožį ir sveikatą renkuosi patikėti tik savo srities profesionalams. „Baltic Dermatology“ – tai patikima klinika, kurioje džiaugiuosi ir mėgaujuosi kiekvienu apsilankymu. Kokybiškas laikas sau – būtinybė.
Dovilė Butkienė
Renginių organizatorė
Jau ilgą laiką tęsiu savo draugystę su „Baltic Dermatology“. Profesionali komanda, kiekvieno apsilankymo metu, išsamiai įvertina odos būklę, jos poreikius ir atvirai rekomenduoja tinkamiausias procedūras.
Dovilė Sakevičė
Interjero dizainerė
„Baltic Dermatology“ klinika paliko puikų įspūdį! Ypač – atlikta išsami apgamų ir kitų odos darinių diagnostika, kurios metu buvo naudojama moderni įranga. Išsamiai pristatyti tyrimai ir atsakyti rūpimi klausimai leido įsitikinti gydytojų profesionalumu bei dėmesingumu.
Algirdas Gataveckas
Menininkas

Dovanų kuponas

Apdovanokite rūpesčiu savo artimuosius! „Baltic Dermatology“ dovanų kuponas – tai geriausias pasirinkimas norint pasidalinti rūpesčiu ir šiluma su Jums artimais žmonėmis.