Darbo laikas: Pirmadienis - Penktadienis 9:00 - 19:00, Šeštadienis 10:00 - 16:00

Nepraleiskite specialių pasiūlymų kuriuos galite rasti skiltyje “Akcijos”

Kapiliarų šalinimas lazeriu

Lazerinė dermatologija

Išsiplėtę kapiliarai, telangiektazijos, portveino dėmės, hemangiomos, vyšninės angiomos  – visi šie dariniai yra vadinami kraujagysliniais dariniais. Daugelį šių darinių galima visiškai pašalinti specialiai tam sukurtais medicininiais lazeriais. Atsižvelgiant į individualias darinių savybes, kapiliarų šalinimas lazeriu ir kitų kraujagyslinių darinių šalinimas Baltic Dermatology klinikoje yra atliekamas naudojant Candela VBeam Perfecta ir GentleMax Pro lazerius. Ši įranga yra pasaulinis auksinis standartas kraujagyslinių darinių šalinime.

Kapiliarų šalinimas lazeriu yra saugi procedūra

Pasaulyje yra atlikta milijonai sėkmingų lazerinių procedūrų. Baltic Dermatology klinikoje procedūroms atlikti yra naudojama sertifikuota ir itin pažangi įranga, o procedūras atlieka tik specialiai apmokyti gydytojai. Visa tai užtikrina, kad procedūra bus ne tik saugi, bet ir efektyvi. Lazerinės procedūros pasižymi daugybe privalumų. Dažnais atvejais rezultatai yra matomi iš karto po procedūros.

Ar kapiliarų šalinimas lazeriu yra skausminga procedūra?

Procedūros metu yra jaučiamas dilgčiojimas, po kurio seka pojūtis tarsi oda nudegė saulėje. Dažniausiai procedūra yra atliekama be nuskausminimo. Pacientams pageidaujant procedūros metu gali būti naudojama šaldomoji priemonė arba anestetinis kremas.

Kiek procedūrų reikės atlikti?

Kiek procedūrų prireiks norint pašalinti nepageidaujamus kraujagyslinius darinį priklauso nuo įvairių faktorių: darinio tipo, dydžio, formos, vietos, naudojamos įrangos ir kitų veiksnių. Pavyzdžiui hemangiomos gali būti pašalinamos vienos procedūros metu. Kapiliarų pašalinimui gali prireikti ~3 procedūrų. Kai kurių kraujagyslinių darinių, pvz. portveino dėmių, visiškai pašalinti gali ir nepavykti, tačiau darinio atspalvis suvienodėja su odos atspalviu ir tampa mažai pastebimas. Konsultacijos metu gydytojas įvertina paciento būklę ir nurodo kokį rezultatą ir su kiek procedūrų galima pasiekti.

Kapiliarų šalinimas lazeriu

Kaip po procedūros atrodo oda?

Dažniausiai po procedūros pasireiškia odos audinių patinimas ir paraudimas. Retesniais atvejais į nubrozdinimus panašūs odos pažeidimai. Patinimas ir paraudimas dažniausiai išnyksta po 3 – 5 dienų, į nubrozdinimus panašūs odos pažeidimai retais atvejais gali matytis apie 10 dienų. Geriausi rezultatai yra matomi apytiksliai po 4 savaičių. Pakartotinai procedūrą galima atlikti po 4 – 6 savaičių.

Atlikus procedūrą gydytojas paaiškina, kaip odą prižiūrėti namuose, kokias priemones reikėtų naudoti ir ko vengti.

Paslauga Kaina 
Visas veidas AKCIJA 169  219  
Kakta 79
Nosis 89
Sritis aplink nosį 69
Skruostai 129
Viršutinė lūpa 69
Smakras 69
Šlaunys Nuo 169 iki 229
Blauzdos Nuo 159 iki 209
Pavieniai kapiliarai ir įgimtos dėmės (1 cm²) 69
Gyd. konsultacija (kai šalinimo procedūra yra atliekama) 0
Gyd. konsultacija (kai šalinimo procedūra nėra atliekama) 69