Darbo laikas: Pirmadienis - Penktadienis 9:00 - 19:00, Šeštadienis 10:00 - 16:00

Nepraleiskite specialių pasiūlymų kuriuos galite rasti skiltyje “Akcijos”

Estetinė dermatologija

Bėgant laikui ant mūsų odos išryškėja neišvengiami senėjimo ženklai: raukšlės, pigmentinės dėmės, kraujagyslės, odos elastingumo sumažėjimas ir kt. Visus šiuos senstančios odos požymius galite pašalinti arba sumažinti įvairiomis estetinės dermatologijos procedūromis. Odos užpildai, lazeriai, cheminis šveitimas ir kitos procedūros sumažina odos linijas ir raukšles, panaikina odos darinius, pigmentines dėmes, atstato odos spalvą ir elastingumą, pašalina išryškėjusias veido odos kraujagysles.

Registruokis konsultacijai

Lazerinė dermatologija

Lazerio pagalba visame pasaulyje yra atliekama daugybė itin tikslių, efektyvių ir dažniausiai neskausmingų procedūrų. Populiariausios yra šios: plaukų šalinimas, pigmentinių dėmių šalinimas, apgamų šalinimas, kraujagyslių, papilomų ir kitų odos darinių šalinimas, odos foto atjauninimas, frakcinis odos atjauninimas ir kt. Klinikoje naudojame tik pažangiausius lazerius pasaulyje, leidžiančius pasiekti geriausius gydymo rezultatus: Candela GentleLase Pro-U ir GentleMax Pro, Syneron CO2RE, A.R.C. Laser-FOX.

Registruokis konsultacijai

Kosmetologija

Kiekvienas iš mūsų nusipelnėme džiaugtis skaisčia ir spindinčia oda. Palepinkite savo veidą viena iš jauninančių veido procedūrų, kurios ne tik atpalaiduos ir sumažins stresą, bet ir pasirūpins Jūsų veido oda. Mes naudojame tik profesionalią kosmetiką ir atsižvelgiame į individualius paciento poreikius.

Registruokis konsultacijai